سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

گزارش‌های جدید در مورد سری محصولات 2018 شرکت اپل حاکی از آن است که این کمپانی تصمیم دارد تا در کنار آیپد پرو 2018 از اپل پنسل 2 نیز رونمایی کند.

اپل پنسل 2 قرار است با شیوه‌ای جدیدی شارژ بشود و شرکت اپل تصمیم دارد تا طراحی سخت افزاری آن را به‌طور کامل تغییر دهد. نسل‌های ابتدایی اپل پنسل تا پیش از این از طریق درگاه نر لایتنینگ قابل شارژ بودند کاربران باید این اکسسوری‌ها را از طریق آیپد شارژ می‌کردند؛ اما حالا اپل تصمیم دارد تا اپل پنسل 2 به گونه‌ای طراحی کند که روند شارژ آن با دستگاه‌هایی نظیر ایرپاد مشابه باشد.

اطلاعات یاد شده توسط Guilherme Rambo افشاگر سرشناس محصولات شرکت اپل در وب سایت 9to5mac منتشر شده است. او در گزارش جدید خود اعلام کرده که روند اتصال اپل پنسل 2 به آیپدها قرار است متفاوت باشد و از این پس از محصولات با کمترین دردسر مورد نیاز به چندین دستگاه به‌صورت هم‌زمان متصل می‌شوند. وی در ادامه گزارش خود اعلام کرده که اطلاعاتی در مورد اینکه اپل پنسل 2 با آیپدهای قدیمی‌تر سازگار است، در اختیار ندارد.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل نهایتاً تا 20 روز دیگر و مشخصاً تا پایان ماه اکتبر آخرین رویداد خود در سال 2018 را برگزاری می‌کند و از محصولاتی نظیر آیپد پرو 2018 به همراه اکسسوری‌های جدید آن و همچنین سری 2018 کامپیوترهای مک شامل مک بوک ایر، آیمک و مک مینی رونمایی می‌کند.

این در حالی است که هنوز 20 روز باقی مانده به پایان ماه اکتبر اپل هیچ اطلاعاتی مبنی بر تائید این شایعات منتشر نکرده است و معلوم نیست که آیا واقعاً کنفرانس اکتبر اپل صحت دارد یا کنفرانس 12 سپتامبر 2018 آخرین رویداد اپل در سال 2018 میلادی خواهد بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location