شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

کاربرانی که از اپل تی وی در کنار آیفون یا آیپد خود استفاده می‌کنند، همواره از طریق نوتیفیکیشن‌های مختلف از محتوای جدید ارائه شده برای این ست آپ باکس دیجیتالی آگاه می‌شوند.

در این میان برخی از کاربران تمایلی به دریافت این اعلان‌ها در آیفون یا آیپد ندارند. تصور کنید که اپل تی وی را در سیستم صوتی و تصویری خانه خود متصل کرده‌اید، اپل از طریق نوتیفیکیشن‌ها همواره اطلاعات مربوط به محتوای جدید را به تمامی دستگاه‌هایی که اپل آیدی شما روی آن تنظیم شده باشد، نشان می‌دهد. حال اگر در خانه حضور نداشته باشید و برای مثال در سر کار یا جلسه‌ای مهم باشید، اپل باز هم این اعلان‌ها را برای شما می‌فرستد که باعث حواس پرتی شما می‌شود.

از طرف دیگر افزایش تعداد نوتیفیکیشن‌ها باعث می‌شود تا شما در بررسی آن‌ها سردرگم شوید. اپل در توسعه آی او اس 12 امکان گروه بندی کردن اعلان‌ها را ارائه داده است تا از این سردرگمی‌ها بکاهد، با این حال همچنان وجود دسته‌ای از اعلان‌های مربوط به ست آپ باکس دیجیتالی شما که در خانه یا اتاق شما نصب شده ممکن است شما را سردرگم کند.

حذف نوتیفیکیشن‌های اپل تی وی از آیفون و آیپد

 روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها نیاز به انجام چند تغییر ساده در سیستم عامل آی او اس دارد.

  • 1.وارد تنظیمات اصلی آیفون و آیپد یا همان Settings بشوید
  • 2.زیر شاخه Notifications را پیدا کرده و وارد آن شوید
  • 3.حال عبارت TV را پیدا کرده و روی آن تپ کنید
  • 4.گزینه مقابل عبارت Allow Notifications را در این بخش خاموش کنید تا دیگر نوتیفیکیشن‌های اپل تی وی برای شما نشان داده نشود

شما در آینده می‌توانید این تنظیمات را به حالت اولیه باز گردانید تا دوباره نوتیفیکیشن‌های اپل تی وی را در آیفون یا آیپد خود مشاهده کنید.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...