شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 بررسی های انجام شده از دوربین آیفون XS Max حاکی از آن است که این تلفن هوشمند توان رقابت با دوربین های حرفه ای سینمایی که برای فیلم سازی از آنها استفاده میشود را دارد.

فیلم سازی به نام Ed Gregory در بررسی های اخیر خود دوربین آیفون XS Max را در کنار یک دوربین حرفه ای سینمایی 10 هزار دلاری قرار داده است و تست های مختلفی را از محتوای صبظ شده توسط این دو دستگاه گرفته است. وی در بررسی خود که در وب سایت photosincolor منتشر شده اعتراف کرده که اولین تجربه اش از باز کردن اپلیکیشن دوربین آیفون XS Max بسیار شگفت انگیز و منحصر به فرد بوده است.

وی در طول چند روز پس از استفاده از آیفون XS Max متوجه کیفیت بسیار بالای دوربین این تلفن هوشمند میشود و تصمیم میگیرد تا کیفیت ویدیوهای ضبط شده توسط آن را با ویدیوهای ضبط شده توسط یک دوربین حرفه ای مقایسه کند. او در بررسی خود دوربین آیفون XS Max را در کنار دوربین کانون C200 که دارای لنز 18-35/1.8 بود، قرار داده است.

در این بررسی هر دو دستگاه روی گیمبال 18-35/1.8 قرار گرفته اند و ویدیویی از یک زاویه مشابه ضبط شده است. «اد گرگوری» در ویدیوی خود میگوید که حفظ تعادل هر دو دستگاه روی گیمبال بسیار سخت بود چرا که دوربین کانن وزن بسیار بالایی داشت؛ اما وزن آیفون XS Max به مراتب کمتر بوده است.

در نتیجه این ویدیو، مشخص شده که دوربین آیفون XS Max از لحاظ ثبت رنگ ها و دامنه دینامیکی تصاویر دست کمی از دوربین کانن ندارد. با این حال یکی از ضعف های بزرگ دوربین آیفون XS Max از دیدگاه این فیلم ساز، شفاف سازی بیش از حد تصاویر و ویدیوها بوده است. تصاویر گرفته شده توسط دوربین آیفون XS Max برخلاف دوربین حرفه ای کانن در نمایشگرهای بزرگ نظیر آیمک 27 اینچ بسیار متفاوت است و شفاف سازی بیش از حد این تلفن هوشمند به قیمت پایین آمدن میزان جزئیات تمام شده است.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...