سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 دادگاه عالی انگلستان، روز دوشنبه پرونده شکایت کاربران این کشور از گوگل مبنی بر سرقت اطلاعات کاربران آیفون را مختومه اعلام کرد.

تا پیش از این، برخی از کاربران انگلستانی از گوگل بابت سرقت اطلاعات و ردیابی رفتار آن‌ها از شکایت کرده بودند. در این شکایت اعلام شده بود که گوگل بین سال‌های 2011 تا 2012 اقدام به جمع آوری اطلاعات کاربران آیفون‌ها از طریق مرورگر سافاری می‌کرده است. طبق این ادعا گوگل توانسته با دور زدن تنظیمات مربوط به حریم خصوصی سافاری اطلاعات شخصی 5.4 میلیون از کاربران را برباید و از آن‌ها به منظور نمایش تبلیغات و موارد مشابه استفاده کند.

این ادعا در حالی مطرح شده بود که اپل همواره به امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی سافاری تأکید کرده است و این کمپانی بارها به کاربران استفاده از سافاری و خودداری کردن از نصب مرورگرهای دیگر را توصیه کرده است.

در این میان، دادگاه عالی انگلستان در ادعای اخیر خود اعلام کرده که شاکیان پرونده یاد شده دیگر حق جمع آوری شواهد برای اثبات ادعای خود در دادگاه را ندارند؛ با این حال کمپانی گوگل به دلیل کسب درآمد از اطلاعات کاربران مجبور به پرداخت 22.5 میلیون دلار به عنوان مالیات به دولت آمریکا شده است.

حکم جدید دادگاه عالی آمریکا در حالی مطرح شده که گوگل بارها اقدام به دریافت اطلاعات کاربران و استفاده از آن‌ها برای اهداف تبلیغاتی را تائید کرده است. در حقیقت تمامی سرویس‌های توسعه داده شده توسط گوگل به نحوی در حال دریافت اطلاعات کاربران هستند تا از طریق آن گوگل بتواند رفتار و سلیقه کاربران را شناسایی کرده و بر اساس آن محتوای تبلیغاتی هوشمندانه‌ای را به کاربران نشان دهد.

از طرف دیگر، سیستم عامل اندروید که این روزها به عنوان رقیب اصلی آی او اس و تلفن‌های هوشمند آیفون به حساب میاید نیز از این قاعده مستثنا نبوده و اطلاعات کاربران دستگاه‌های مبتنی بر این سیستم عامل نیز به طور مداوم در حال ثبت در سرورهای اصلی گوگل است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location