سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل پس از عرضه اولین بتای آی او اس 12.0.1 امکان داون گرید به آی او اس 11.4.1 را متوقف کرده است و کاربرانی که آیفون یا آیپد خود را به آی او اس 12 و جدیدتر از آن ارتقا داده‌اند، دیگر امکان بازگشت به نسخه‌های قبلی را ندارند.

اپل به طور معمول پس از مدت کوتاهی از عرضه نسخه جدید سیستم عامل آی او اس روند داون گرید به نسخه‌های قبلی را از طریق به روز رسانی فریمور متوقف می‌کند. آپدیت فریمور باعث می‌شود تا آیفون‌ها و آیپدها سازگاری بهتری با نسخه‌های جدید سیستم عامل داشته باشند، با این حال این کار باعث به وجود آمدن محدودیت‌هایی درزمینهٔ داون گرید دستگاه‌ها به نسخه‌های قبلی می‌شود.

این اقدام اپل از طرف دیگر باعث می‌شود تا تعداد دستگاه‌های مبتنی بر نسخه‌های پیشین آی او اس در سراسر جهان کاهش پیدا کند و کاربران مجبور به استفاده از نسخه‌های جدید باشند. این مسئله از یک طرف به‌منظور مبارزه با روند جیلبریک آیفون‌ها و آیپدها و از طرف دیگر به‌منظور افزایش سطح ایمنی دستگاه‌ها در برابر آسیب‌پذیری‌ها و حفره‌های امنیتی در نسخه‌های قبلی اعمال می‌شود.

بر همین اساس، به کاربرانی که تمایل به جیلبریک کردن دستگاه خود دارند، توصیه می‌شود تا به هیچ وجه اقدام به نصب آی او اس 12 و نسخه بعدی آن یعنی آی او اس 12.0.1 نکنند چرا که هنوز امکان جیلبریک شدن این نسخه از سیستم عامل همراه شرکت اپل مشخص نشده است.

با این حال باید به یاد داشت که یکی از هکرهای معروف به تازگی توانسته آیفون XS Max مبتنی بر آی او اس 12 و پردازنده A12 Bionic به کار رفته در آن را جیلبریک کند؛ با این حال این هکر اعلام کرده که تصمیمی مبنی بر انتشار شیوه خود برای جیلبریک آی او اس 12 به صورت عمومی را ندارد و قرار نیست کاربران دیگر به این روش دسترسی داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location