سبد خرید خالی‌ست.
ipad-pro-2018

خرید آیفون اپل

 حدود یک ماه از برگزاری رویداد کنفرانس دوازدهم سپتامبر و پایان یافتن موج شایعات مربوط به آیپد پرو 2018 می‌گذرد و حالا اطلاعات جدیدی از این محصول منتشر شده است.

بر اساس گزارش جدید وب سایت 9to5mac اپل به طور جدی تصمیم دارد تا پیش از پایان یافتن سال 2018 سری جدید آیپد پرو را آماده معرفی و عرضه به بازار کند. در این گزارش اطلاعاتی مهم از طرف یک منبع آگاه در کارخانه تولید آیپد پرو 2018 منتشر شده است که در آن شماره مدل آیپد پروهای جدید مشخص شده است.

شماره مدل‌های منتشر شده، شامل iPad8,1، iPad8,2، iPad8,5 و iPad8,6 برای مدل‌های وای فای و iPad8,3، iPad8,4، iPad8,7 و iPad8,8 برای مدل‌های سلولار می‌شود. این مسئله نشان می‌دهد که آیپد پرو 2018 دست کم دارای دو سایز و دو ظرفیت متفاوت برای مدل‌های وای فای و سلولار است.

گزارش منتشر شده همچنین حاکی از آن است که آیپد پرو 2018 قرار است با طراحی جدید و بدون دکمه هوم تولید شود. این محصول مجهز به سیستم احراز هویت بیومتریک فیس آیدی خواهد بود؛ با این حال برخلاف آیفون‌های جدید در نمایشگر آن ناچ یا همان بریدگی وجود نخواهد داشت.

فیس آیدی قرار است تنها در حالت افقی در آیپد پرو 2018 کار کند و به همین دلیل اپل طراحی درگاه‌ها را به طور کامل در این محصولات تغییر می‌دهد. درگاه لایتنینگ از این محصول قرار است حذف شود و USB-C جایگزین آن خواهد شد که در لبه‌های افقی این دستگاه قرار میگیرد تا کاربران به صورت پیشفرض از حالت افقی آیپد پروهای جدید استفاده کنند و محدودیت استفاده از فیس آیدی کاهش پیدا کند.

اپل همچنین تصمیم دارد تا با استفاده از درگاه USB-C به کاربران امکان استفاده از نمایشگرهای خارجی به‌منظور انتقال تصاویر را نیز بدهد تا کاربران بتوانند تصاویر را باکیفیت 4K به نمایشگرهای دیگر انتقال دهند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location