سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت فیلیپس به تازگی نسخه جدید اپلیکیشن Hue را به همراه پشتیبانی از میانبرهای سیری در آی او اس 12 منتشر کرده است.

کاربرانی که از سری محصولات هوشمند سازی خانه Hue استفاده می‌کنند، می‌توانند از طریق اپلیکیشن جدید این مجموعه به دستیار صوتی سیری و همچنین میانبرهای مربوط به آن دسترسی داشته باشند. دستیار دیجیتالی سیری از این پس می‌تواند به صورت هوشمند نحوه استفاده از چراغ‌های Hue شرکت فیلیپس را یاد بگیرد و میزان روشنایی و رنگ آن‌ها را ویرایش کند.

سیری می‌تواند از طریق لاک اسکرین آیفون و بر اساس موقعیت، پیشنهادهای ویژه‌ای را برای تغییر رنگ و تغییر سطح روشنایی را به کاربران ارائه دهد و سپس کاربران با انتخاب کردن آن‌ها محیط اتاق و خانه خود را تغییر دهند.

اپل در توسعه آی او اس 12 قابلیت میانبرهای سیری را به این دستیار دیجیتالی اضافه کرد که از طریق آن کاربران می‌توانند بر اساس شرایط مختلف زمانی و مکانی پیشنهادهای ویژه و تغییرات خاص را در اپلیکیشن‌ها اعمال کنند. توسعه دهندگان می‌توانند از این قابلیت در ارائه نسخه‌های جدید اپلیکیشن خود استفاده کرده و از طریق آن قابلیت‌های بیشتری را به کاربران ارائه دهند.

شرکت فیلیپس یکی از اولین توسعه دهندگانی به حساب میاید که در آپدیت جدید اپلیکیشن خود از این قابلیت میانبرهای سیری استفاده کرده است تا از طریق آن قابلیت‌های ویژه‌ای را به کاربران ارائه دهد.

کاربران می‌توانند به صورت منظم و در زمانی مشخص از روز یا هفته رنگ نور اتاق را تغییر دهند و یا با استفاده از دستیار هوشمند سیری چراغ‌های هوشمند سری Hue را تغییر دهند. علاوه بر این، چراغ‌های Hue می‌توانند از این پس بر اساس ساعت خواب میزان نور اتاق را تغییر دهند تا کاربران دیگر حتی نیازی به خاموش کردن چراغ‌های خانه یا اتاق خواب خود را نداشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location