سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 آیفون XS Max که امروزه به عنوان پرچم‌دار تلفن‌های هوشمند اپل شناخته می‌شود، دارای خصوصیات پنهانی است که به صورت تدریجی توسط تحلیلگران فاش می‌شوند.

پس از فاش شدن خصوصیاتی همچون کیفیت بالای نمایشگر و دوربین توسط موسسه‌هایی نظیر دگزومارک، حالا نوبت به دانشگاه چینهوا در شهر پکن رسیده که یکی دیگر از خصوصیت پنهان این تلفن هوشمند را کشف کند. بر اساس بررسی‌های انجام شده در این دانشگاه، نمایشگر اولد به کار رفته در آیفون XS Max از چشم کاربران مراقبت می‌کند و آسیبی به آن‌ها نمی‌زند.

در این تست‌ها مشخص شده که فاکتور «حداکثر تابش مجاز» یا MPE در نمایشگر آیفون XS Max تا 20 درصد بیشتر از آیفون 7 است. فاکتور MPE در حقیقت چگالی انرژی است که از یک منبع نوری به صورت ایمن به چشم تابانده می‌شود. مدت زمان ایمن برای خیره شدن مداوم به بخشی از نمایشگر آیفون XS Max معادل 346 ثانیه است که این فاکتور در آیفون 7 معادل 288 ثانیه بوده است.

علاوه بر فاکتور یاد شده، میزان بازدارندگی حساسیت ملاتونین در نمایشگر آیفون XS Max برابر 20.1 درصد محاسبه شده است. این در حالی است که در آیفون 7 فاکتور یاد شده برابر 24.6 درصد بوده است. بازدارندگی حساسیت ملاتونین، فاکتوری است که در اثر استفاده مداوم از دستگاه‌های الکترونیکی دارای نمایشگر به وجود میاید و باعث کاهش میزان حساسیت بدن به هورمون ملاتونین در بدن می‌شود.

ملاتونین هورمونی است که باعث تنظیم ریتم خواب در بدن می‌شود و استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی دارای نمایشگر نظیر تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها باعث کاهش حساسیت بدن به آن می‌شود. بر همین اساس، مشخص شده است که فاکتور بازدارندگی حساسیت ملاتونین در نمایشگر آیفون XS Max بسیار پایین‌تر از دیگر تلفن‌های هوشمند موجود در بازار است و استفاده از آن در طول شبانه روز باعث برهم ریختگی ریتم خواب کاربران در طولانی مدت نمی‌شود.


مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location