شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 برخی از کاربران اپل واچ سری 4 گزارش‌هایی مبنی بر وجود یک باگ در اپل واچ را داده‌اند که ریشه آن در ساعت تابستانی است.

این باگ به صورت مشخص در واچ فیس اینفوگراف وجود دارد که در زمان تغییر ساعت تابستانی در اوایل پاییز ایجاد می‌شود. اکثر کاربرانی که با این باگ مواجه شده‌اند، شهروندان استرالیا و دیگر کشورهای نیم کره جنوبی بوده‌اند که در نتیجه آن اپل واچ سری 4 در لوپ ریبوت گیر می‌کند و دیگر قابل بازیابی نیست.

پس از بروز این مشکل، اپل واچ سری 4 به طور مداوم ریبوت می‌شود و پیش از اینکه سیستم عامل به طور کامل بالا بیاید، دوباره خاموش شده و در یک حلقه معیوب قرار می‌گیرد. همان‌طور که گفته شد، این مشکل تنها در زمان تغییر ساعت تابستانی ایجاد می‌شود و پس از گذشت یک روز و تغییر ساعت مشکل برطرف می‌شود.

بسیاری از کاربران به صورت طنز این مشکل را به عدم درک اپل واچ سری 4 از زمان 24 ساعته یک شبانه روز خوانده‌اند که امکان تغییر در روزهای ابتدایی پاییز را نداشته است.

تحلیلگران نیز وجود این مشکل را در اپل واچ سری 4 تائید کرده‌اند و به کاربران توصیه کرده‌اند که در صورت بروز این مشکل، به مدت یک روز با اپل واچ کار نکنند؛ چرا که باگ یاد شده پس از بیست و چهار ساعت به صورت خود به خود برطرف می‌شود و پس از آن کاربران برای بار دیگر می‌توانند با ساعت هوشمند خود کار کنند.

تنها مشکل به وجود آمده در اثر این باگ، عدم امکان استفاده از اپل واچ سری 4 به مدت یک روز و همچنین خالی شدن باتری در طول این مدت زمان است. البته پیش بینی می‌شود که اپل در آپدیت‌های بعدی واچ او اس 5 این مشکل را برطرف کند و کاربران در ابتدای بهار و پاییز سال آینده با چنین مشکلاتی مواجه نشوند.

گفتنی است؛ از آنجایی که زمان تغییر ساعت تبستانی در ایران  و در سال 97 گذشته، کاربرانی که از این پس اقدام به خرید و استفاده از اپل واچ سری 4 میکنند، با این مشکل مواجه نخواهند بود.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...