شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

پس از مدت‌ها درگیری چندین اپل استور با گروهی از سارقین، شرکت اپل در نهایت تصمیم گرفته تا چند مأمور پلیس را برای مراقبت از فروشگاه‌های خود استخدام کند.

بر همین اساس، شرکت اپل با عقد قراردادی با پلیس ایالت کالیفرنیا سعی کرده تا امنیت چندین اپل استور واقع در این ایالت را افزایش دهد. اپل قرار است به صورت خصوصی به مأموران پلیس پول دهد که این مسئله باعث می‌شود تا این کمپانی نیازی به پرداخت مالیات به دولت آمریکا نداشته باشد.

تا پیش از این خبرهای بسیاری از وقوع سرقت‌های متعدد از اپل استورهای واقع در ایالت کالیفرنیا منتشر شده بود. در این سرقت‌ها اغلب تعداد از سارقین به صورت ناگهانی وارد فروشگاه می‌شدند و تعداد زیادی از دستگاه‌ها را به سرقت می‌بردند. جالب اینجا است که تا پیش از این نیز مأمورین امنیتی در این فروشگاه‌ها نظارت داشته‌اند؛ اما در ویدیوهای منتشر شده از سرقت‌ها، مشخص شده که مأمورین حاضر در فروشگاه‌ها هیچ اقدامی برای مقابله با این سرقت‌ها انجام نمی‌دهند.

اپل امید دارد تا با افزایش تعداد مأمورهای حاضر در اپل استور بتواند با سارقین احتمالی که در آینده اقدام به سرقت از این کمپانی می‌کنند، مبارزه کند.

از ابتدای ماه گذشته، تعداد سرقت محصولات از چندین اپل استور در ایالت کالیفرنیا افزایش پیدا کرده است. اپل در تمامی این سرقت‌ها ویدیوهای ضبط شده از دوربین مدار بسته را به پلیس ارائه داده است؛ با این حال پلیس هنوز به طور کامل موفق به دستگیری تمامی افراد این باند تبه کار نشده است.

حدود دو هفته پیش و هم‌زمان با شروع عرضه آیفون XS و XS Max یکی از اپل استورهای کالیفرنیا در عرض 12 ساعت قربانی دو سرقت شد که در یک فقره آن درب شیشه‌ای فروشگاه شکسته شد و سارقین با ورود بهاین مکان تعداد زیادی از محصولات را ربودند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...