شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

تنها چند روز پس از اینکه 46 درصد از آیفون‌ها و آیپدها در سراسر جهان به آی او اس 12 مهاجرت کرده بودند، حالا مشخص شده که این تعداد از مرز 50 درصد گذشته است و حالا نیمی از دستگاه‌های همراه شرکت اپل نسخه جدید سیستم عامل این کمپانی را نصب کرده‌اند.

گزارش منتشر شده توسط Mixpanel. حاکی از آن است که تنها سه هفته پس از عرضه نسخه نهایی آی او اس 12 نیمی از آیفون‌ها و آیپدها در سراسر جهان به این نسخه مجهز شده‌اند. بسیاری از تحلیلگران، سال 2017 را یکی از بدترین دوره‌ها برای سیستم عامل آی او اس اعلام کرده بودند؛ چرا که وجود باگ‌های متعدد در نسخه‌های ابتدایی آی او اس 11 باعث شده بود که کاربران تمایل کمتری برای مهاجرت به این نسخه داشته باشند.

اما حالا اپل در توسعه آی او اس 12 بسیار موفق‌تر از سال گذشته عمل کرده است و همین مسئله باعث شده تا در مدت زمان سه هفته 50 درصد از کاربران به ای او اس 12 مهاجرت کنند. مشکلات آی او اس 11 باعث شد تا اپل روند پشتیبانی از تمامی دستگاه‌هایی که امکان مهاجرت به آی او اس 11 را داشتند را در آی او اس 12 نیز ادامه دهد. بر همین اساس، تمامی دستگاه‌های پس از آیفون 5 اس و آیپد ایر و آیپد مینی 2 به همراه آیپاد تاچ نسل ششم امکان دانلود و نصب این نسخه از سیستم عامل را دارند.

تعداد دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس 12 در حالی از مرز 50 درصد گذشته که آی او اس 11 در مدت زمان مشابه در سال گذشته در تعداد کمتری از دستگاه‌ها نصب شده بود. نسخه پیشین سیستم عامل همراه اپل مشخصاً در ماه نوامبر 2017 روی 50 درصد از دستگاه‌ها نصب شده بود و آی او اس 12 توانسته رکورد نسخه قبلی را کنار بزند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...