سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 وزارت امنیت داخلی آمریکا به تازگی طی بیانیه‌ای اعلام کرده که هیچ شکی در ادعای اخیر اپل مبنی بر عدم وجود تراشه‌های جاسوسی چینی در سرورها ندارد.

متن بیانیه وزارت امنیت داخلی آمریکا به شرح زیر است:

وزارت امنیت داخلی آمریکا از گزارش رسانه‌ای اخیر، مبنی بر نفوذ به زنجیره‌های تأمین چندین شرکت حوزه‌ فناوری آگاه است. ما همانند شریک خود در انگلستان، یعنی مرکز امنیت سایبری این کشور، فعلاٌ هیچ دلیلی برای مشکوک شدن به بیانیه اخیر این کمپانی‌ها نداریم. حفظ امنیت زنجیره‌های تأمین شرکت‌های فعال در زمینه فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی و تمامی فناوری‌های در حال استفاده توسط شهروندان آمریکا و دیگر افراد ساکن در سراسر جهان، هسته عملیات امنیت سایبری در وزارت امنیت داخلی آمریکا هستند.

ما از با استفاده از چالش‌های پیچیده، چند راهکار کوتاه و طولانی ‌مدت را برای مدیریت بحران یاد شده در زنجیره‌های تأمین استفاده کرده‌ایم. این راهکارها همکاری ما با شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی را افزایش می‌دهد تا سازمان‌های فعال در امنیت سایبری ملی آمریکا و مدیریت بحران، در چنین مواقعی عملکرد قدرتمندتری داشته باشد.

وزارت امنیت داخلی آمریکا

 اواخر هفته گذشته، خبرگزاری بلومبرگ طی گزارشی ادعایی مبنی بر نفوذ سازمان‌های جاسوسی چینی به سرورهای اصلی 30 شرکت بزرگ فناوری را مطرح کرد. بر اساس این ادعا، جاسوس‌های چینی با قرار دادن میکرو تراشه‌ای به اندازه یک دانه برنج توانسته‌اند به تمامی اطلاعات سرورهای شرکت‌های بزرگ نظیر اپل و آمازون دسترسی پیدا کنند.

اوایل هفته جاری نیز شرکت اپل و آمازون طی بیانیه‌هایی اعلام کردند که این گزارش کاملاً مبهم است و این کمپانی‌ها در بررسی‌های خود هیچ شواهدی مبنی بر نفوذ سازمان‌های جاسوسی چینی به سرویس‌هایی نظیر آمازون پرایم و آیکلاود شرکت اپل را پیدا نکرده‌اند و حالا وزارت امنیت داخلی آمریکا طی بیانیه یاد شده اعلام کرده که ادعای شرکت‌های بزرگ نظیر اپل و آمازون صحیح هستند و ادعای بلومبرگ را تکذیب کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location