سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

هکری به نام Luca Todesco به تازگی توانسته آیفون XS Max را که جدید تلفن هوشمند شرکت اپل به حساب میاید، جیلبریک کند.

Todesco تا به امروز عرضه نسخه جیلبریک شده آی او اس 10.2 را در کارنامه خود داشته است و حالا از طریق شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده که موفق به جیلبریک کردن آیفون XS Max و آی او اس 12 اجرا شده در آن شده است. وی در حساب توییتر خود اعلام کرده که جیلبریک آیفون XS Max باعث هیچ اختلالی در عملکرد دستگاه نمی‌شود و تک تک قطعات سخت افزاری این تلفن هوشمند به خوبی در حال کارکرده هستند.

وی در ادامه اعلام کرده که جیلبریک کردن پردازنده A12 باعث افزایش مصرف انرژی این تراشه نمی‌شود و کاربرانی که اقدام به جیلبریک کردن آیفون XS Max می‌کنند، بدون هیچ مشکلی می‌توانند به کار با دستگاه خود ادامه دهند. در صورت حقیقت داشتن این ادعا، می‌توان Luca Todesco را اولین فردی در نظر گرفت که توانسته آی او اس 12 را جیلبریک کند و به کاربران امکان دسترسی به قابلیت‌های ویژه آن را بدهد.

در این میان، وی اعلام کرده که فعلاً برنامه‌ای برای عرضه نسخه نهایی این جیلبریک به صورت عمومی را ندارد و هنوز معلوم نیست که کاربران این تلفن هوشمند چه زمانی به نسخه جیلبریک شده آی او اس 12 دسترسی دارند.

با وجود انتشار این خبر، باید در مورد اقدام به جیلبریک کردن آیفون XS Max و دیگر آیفون‌هایی که آی او اس 12 را در خود اجرا می‌کنند هشدار داد. آیفون XS Max دستگاه گران قیمتی است و جیلبریک کردن آن ریسک بسیار بالایی را در پی دارد. اپل جیلبریک کردن را غیر قانونی می‌داند و در صورت بروز خرابی‌های ناشی از آن از ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر دستگاه خودداری می‌کند. علاوه بر این، بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که قابلیت‌های جدید ارائه شده در نسخه‌های اخیر آی او اس، استفاده از روش‌های غیر معمول نظیر جیلبریک را غیر منطقی می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location