شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت نینتندو تصمیم دارد تا روشی جدید برای بهبود بازی‌های مبتنی بر دستگاه‌های موبایل را امتحان کند که طی آن آیفون‌ها و دیگر تلفن‌های هوشمند به گیم بوی تبدیل می‌شوند.

اطلاعات منتشر شده از پتنت جدید این شرکت ژاپنی حاکی از آن است که در آینده نزدیک، تلفن‌های هوشمند آیفون می‌توانند همانند گیم بوی‌ها بازی‌های کلاسیک را اجرا کنند. بر اساس این پتنت، نینتندو در حال توسعه یک کنترلر فیزیکی برای آیفون‌ها است که بدون باتری یا ارتباط بلوتوثی می‌تواند امکان اجرای بازی‌های کلاسیک را به کاربران بدهد.

نینتندو مدت‌ها است که در زمینه تولید کنسول‌های همراه و بازی‌های مبتنی بر آن‌ها فعالیت نکرده؛ اما به یک باره این کمپانی در سال 2016 اولین بازی‌های پلتفرم تلفن‌های هوشمند خود را ارائه داد و پس از آن کنسول همراه نینتندو سوئیچ را روانه بازار کرد. موفقیت نینتندو سوئیچ در دو سال گذشته و همچنین افزایش محبوبیت بازی‌هایی نظیر پکمون گو باعث شد تا این کمپانی برای بار دیگر جایگاه خود را در بازار بازی‌های همراه و کنسول‌های موبایل محکم کند.

از طرف دیگر نینتندو به تازگی نسخه جدید کنسول کلاسیک NES را آماده عرضه کرد که با توجه بسیار بالایی در بازار همراه شد، به همین دلیل این کمپانی تصمیم دارد تا برای بار دیگر محصولات و محتوای کلاسیک خود را در قاب فناوری‌های مدرن آماده عرضه به بازار کند.

کنترل جدید با قرار دادن آیفون در خود، آیفون را به یک کنسول همراه شبیه به گیم بوی‌های سابق تبدیل می‌کند و به نینتندو این امکان را می‌دهد که بازی‌های کلاسیک خود رادر تلفن‌های هوشمند اجرا کند.

در صورت اجرایی شدن پتنت نینتندو، در آینده نزدیک می‌توانیم شاهد تولید و عرضه یک کنترل جدید برای آیفون‌ها از طرف این کمپانی باشیم که تلفن‌های هوشمند شرکت اپل را به‌ظاهر گیم بوی‌های کلاسیک در میاورد و از طریق آن کاربران و گیمرهای علاقه‌مند به بازی‌های قدیمی می‌توانند آن‌ها را در تلفن هوشمند مدرن خود اجرا کنند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...