سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 

تیم کوک به مناسبت فرا رسیدن سالروز درگذشت استیو جابز اقدام به انتشار یک توییت در حساب رسمی خود کرد و از او به نیکی یاد کرد. کوک دو روز پیش در حساب توییتر خود ضمن انتشار تصویری از استیو جابز اعلام کرد که جابز به اپل یاد داد که چگونه باید به بشریت خدمت کرد.

استیو به من و تمامی ما {کارکنان اپل} شیوه خدمت به بشریت را یاد داد. دلم برای او تنگ شده است. او برای ما یک الگو بود و ما هرگز او را فراموش نخواهیم کرد

تیم کوک

استیو جابز در روز 5 اکتبر سال 2011 درگذشت. وی یکی از سه مؤسس اصلی شرکت اپل و مدیر عامل اجرایی این کمپانی تا سال 2011 به حساب میاید که باعث شد اپل به یکی از موفق‌ترین کمپانی‌های تمام دوره‌ها تبدیل شود. استیو جابز تا سال 1985 به عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت اپل فعالیت می‌کرد، با این اختلاف‌های پیش آمده با سهام داران و همچنین توطئه افرادی نظیر جان اسکالی باعث شد تا جابز از اپل جدا شود.

در طول 12 سال جدایی جابز، شرکت اپل به دلیل سوء مدریت تا مرز ورشکستگی پیش رفت و حتی مجبور به فروش لایسنس بسیاری از محصولات نرم افزاری خود به شرکت‌های دیگر شد. جابز در این مدت شرکت کامپیوتری NeXT را تأسیس کرد که با کسب اولین موفقیت تجاری، توسط اپل خریداری شد و در نهایت برای بار دیگر به اپل بازگشت.

اپل در سال 1997 برای بار دیگر به سمت مدیریت اجرایی در اپل بازگشت و در عرض یک سال توانست این کمپانی را به سوددهی برساند. کامپیوترهای مکینتاش، مک بوک، آیمک، آیپاد، آیفون و آیپد از محصولاتی هستند که تحت نظارت استیو جابز توسعه و تولید شدند. وی همچنین به معرفی موفقیت آمیز و جنجالی محصولات شهرت داشت که بسیاری از افراد موفق در شرکت‌های مختلف امروزه از این خصوصیت او برای معرفی محصولات خود ایده گرفته‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location