شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

نزدیک به یک هفته از جدا شدن مؤسس‌های اینستاگرام از این شبکه اجتماعی و قطع همکاری آن‌ها با فیس بوک می‌گذرد که حالا مشخص شده که اینستاگرام می‌تواند موقعیت مکانی کاربران را به فیس بوک ارسال کند.

گزارش جدید وب سایت TechCrunch حاکی از آن است که شرکت فیس بوک در حال تست یک امکان جدید در اپلیکیشن اینستاگرام است که از طریق آن تاریخچه موقعیت مکانی کاربران اینستاگرام را در فیس بوک نشان دهد. این اقدام فیس بوک نشان می‌دهد که جدا شدن مؤسس و مدیران اینستاگرام از این شبکه اجتماعی باعث تغییراتی قابل توجه در سیاست‌های آن شده است.

دو هفته پیش با جدا شدن دو مؤسس اینستاگرام از این شبکه اجتماعی، مدیر بخش توسعه فیدهای خبری فیس بوک به عنوان جایگزین آن‌ها و مدیر جدید اینستاگرام انتخاب شد. بسیاری از تحلیلگران در آن زمان اعلام کردند که تحولات اخیر در فیس بوک باعث می‌شود تا دست این کمپانی برای دخل و تصرف و همچنین استفاده از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران اینستاگرام توسط فیس بوک افزایش پیدا کند.

فیس بوک همچنین در بیانیه‌ای اعلام کرده که این قابلیت تنها به شرط تائید کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این موقعیت مکانی حتی در زمان بسته بودن اپلیکیشن فیس بوک نیز فعال است و به این اپلیکیشن اجازه می‌دهد تا موقعیت کاربران را در هر لحظه بررسی کنند. فیس بوم ادعا کرده که این قابلیت به منظور بهبود فرایند ارائه محتوای مختلف به کاربران انجام می‌شود و این کمپانی سعی در نقض حریم خصوصی کاربران را ندارد.

از طرف دیگر، اپلیکیشن اینستاگرام تا پیش از این نیز می‌توانست از طریق دریافت اطلاعات موقعیت مکانی، برچسب‌های GPS در عکس‌های مختلف را به کاربران نشان دهد. بر همین اساس استفاده از دو اپلیکیشن به صورت مجزا توسط فیس بوک به این کمپانی اجازه می‌دهد تا نظارت بیشتری روی رفتارهای روزمره کاربران داشته باشد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...