شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل امسال نیز همانند چند سال گذشته به عنوان ارزشمندترین برند دنیا شناخته شده است. بر همین اساس در طول شش سال متوالی شرکت اپل با ارزش‌ترین برند دنیا را در اختیار داشته است.

گزارش جدید Interbrand حاکی از آن است که اپل توانسته عنوان ارزشمندترین برند سال 2018 را برای خود نگه دارد. پس از شرکت اپل به ترتیب گوگل، آمازون، مایکروسافت و کوکاکولا در مقام‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

علاوه بر باقی ماندن اپل در صدر جدول یاد شده، مشخص شده است که ارزش برند این کمپانی در طول سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است و حالا ارزش آن معادل 214.5 میلیارد دلار است. گفتنی است که سال گذشته، ارزش برند اپل 184.1 میلیارد دلار بوده که حالا با توجه به اتفاقات سال جاری میلادی که مهم‌ترین آن‌ها تبدیل اپل به اولین کمپانی یک تریلیون دلاری به حساب میاید، رشد قابل توجهی داشته است.

Interbrand اعلام کرده که یک دهه پس از شروع بحران اقتصادی سال 2008، برند شرکت‌های مختلف آمریکایی، به طرز قابل توجهی ارزش بیشتری پیدا کرده‌اند که این مسئله مشخصاً به درک بهتر مشتریان و مصرف کنندگان از طرف کمپانی‌ها و همچنین جرئت اعمال تغییرات اساسی مربوط می‌شود.

در ادامه این گزارش آمده است که شرکت آمازون در یک سال گذشته، بیشترین رشد را داشته است و پس از آن نتفلیکس و گوچی به ترتیب در مقام دوم و سوم شرکت‌هایی که حساب میایند که بیشترین رشد ممکن را در زمینه افزایش ارزش برند داشته‌اند.

علاوه بر شرکت‌های یاد شده، نام برندهایی نظیر فیس بوک، فیلیپس، نتفلیکس، پی پال، اسپاتیفای و نینتندو نیز در لیست 100 شرکت برتر دارای برندهای ارزشمند به چشم می‌خورد. این کمپانی‌ها موفق‌ترین شرکت در صنعت خود به حساب میایند که در حقیقت باعث ایجاد تغییر و تحول در صنایع و تجارت‌های مختلف می‌شوند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...