شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 بیش از دو هفته از زمان عرضه نسخه عمومی آی او اس 12 می‌گذرد و حالا بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که این نسخه روی 46 درصد از دستگاه‌های همراه شرکت اپل نصب شده است.

این اطلاعات توسط شرکت تحلیلی Mixpanel منتشر شده است که طی آن مشخص شده که آی او اس 12 فاصله بسیار کمی تا شکستن رکورد آی او اس 11 دارد. به طور مشخص، آی او اس 12 روی 46.25 درصد از دستگاه‌ها نصب شده است، در حالی که آی او اس11 در حال حاضر روی 46.57 درصد از دستگاه‌های همراه اپل نصب شده است. بر همین اساس، می‌توان به این نتیجه رسید که میزان استفاده کنندگان از این دو نسخه از سیستم عامل همراه اپل تقریباً یکسان هستند.

این مسئله نشان می‌دهد که اپل در توسعه نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس به طور کامل موفق عمل کرده است و کاربران آیفون‌ها و آیپدها همچنان به آپدیت کردن و استفاده از نسخه‌های جدید این سیستم عامل تمایل نشان داده‌اند.

در ادامه این گزارش جدید آمده است که نزدیک به 7.18 درصد از دستگاه‌های همراه اپل همچنان از نسخه‌های قدیمی نظیر آی او اس 10 یا 9 استفاده می‌کنند. این مسئله به طور مشخص به تمایل کاربران به استفاده از دستگاه‌های قدیمی‌تر نظیر آیفون 5 به قبل باز می‌گردد.

تا پیش از این و مشخصاً در روز سوم اکتبر سال جاری میلادی آمارها حاکی از آن بود که نرخ تمایل کاربران به آپدیت به آی او اس 12 در سال جاری میلادی نسبت به سال گذشته و تمایل به آپدیت به آی او اس 11 یکسان بوده است و کاربران همچنان به استفاده مداوم از نسخه‌های جدید تمایل دارند.

این مسئله حاکی از آن است که چالش‌های مختلف مربوط به کاهش عمدی سرعت آیفون‌ها در آپدیت‌های جدید آی او اس باعث کاهش تمایل کاربران به استفاده از آی او اس 12 نشده است.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...