شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که تراشه A12 Bionic که به‌عنوان پردازنده آیفون XS از طرف اپل معرفی شده، قدرت بیشتری نسبت به بسیاری از کامپیوترهای دسکتاپ دارد.

وب سایت AnandTech تا پیش از این، به بررسی دقیق و عمیق محصولات الکترونیکی معروف بوده که به تازگی اقدام به انتشار دیدگاه خود نسبت به پردازنده آیفون XS کرده است. این وب سایت اعلام کرده که شرکت اپل در تولید پردازنده آیفون XS با عنوان A12 Bionic بیشترین میزان تغییر ممکن را از زمان عرضه تراشه A7 اعمال کرده است.

در حقیقت تراشه 7 نانومتری A12 تا 24 درصد نسبت به پردازنده A11 بهبود داشته است و از لحاظ مصرف انرژی تا 12 درصد بهبود داشته است. میزان مصرف انرژی A11 در بالاترین حالت حجم کاری 3.36 وات بوده، این در حالی است که مصرف انرژی A12 در بالاترین حجم کاری 3.64 وات است. این میزان با توجه به افزایش توان پردازشی A12 نسبت به نسل قبلی به این معنا است که پردازنده آیفون XS مصرف انرژی بسیار مناسب‌تری برای انجام پردازش‌های سنگین‌تر دارد.

در ادامه این توضیحات آمده است که A12 تا 28 درصد قدرت پردازشی بیشتری نسبت به پردازنده نسل قبلی خود دارد. این در حالی است که میزان مصرف انرژی آن به کمتری اندازه ممکن افرایش داشته است.

وب سایت یاد شده در نهایت اعتراف کرده که شرکت اپل با تولید پردازنده آیفون XS توانسته توان خود را در زمینه طراحی و معماری پردازنده‌های کم مصرف به رخ دیگر شرکت‌ها بکشاند. این مسئله به طور مشخص باعث شده تا آیفون XS و XS max قدرت بیشتری نسبت به بسیاری از کامپیوترهای دسکتاپ داشته باشد.

شایعات دیگر منتشر شده در مورد شرکت اپل حاکی از آن است که این کمپانی در آینده نزدیک تصمیم دارد تا به صورت اختصاصی وارد بازار تولید پردازنده‌های مناسب برای کامپیوترهای دسکتاپ و لپ تاپ‌ها بشود. بر همین اساس، می‌توان پیش بینی کرد که سی پی یوهای تولید شده برای دستگاه‌های مک در آینده نزدیک، بالاترین امتیاز ممکن را در تست‌های بنچ مارک مختلف بیاورند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

قضاوت در مورد ارزش خرید آیفون ایکس اس کاملا با خود شما است

  Attachments
  1. علیرضا فرجی

salam aya in iphone xs arzesh khridan dareh?

  Attachments
  1. Sale
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...