شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 بررسی‌های انجام شده از میزان فروش آیفون‌های جدید حاکی از آن است که آیفون XS محبوبیت بیشتری نسبت به آیفون X 2017 دارد؛ اما آیفون 7 همچنان پرفروش‌ترین تلفن هوشمند شرکت اپل به حساب میاید.

این اطلاعات توسط Flurry Analytics منتشر شده است که طی آن مشخص شده که پرچم‌داران 2018 شرکت اپل نسبت به سال گذشته از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و به همین دلیل میزان فروش آیفون XS و آیفون XS Max نسبت به آیفون 8، 8 پلاس و X که در سال گذشته معرفی شدند بیشتر خواهد بود.

در این میان، مشخص شده است که آیفون 7 و 7 پلاس همچنان از محبوبیت بیشتری در بازار برخوردار هستند و اپل در طول دو سال گذشته، تعداد بیشتری از این تلفن هوشمند را در سراسر دنیا به فروش رسانده است. این مسئله به‌طور مشخص به قیمت پایین‌تر نسبت به قابلیت‌های نسبتاً مناسبی است که در این تلفن هوشمند جای داده شده است.

بر اساس این گزارش، شرکت اپل 7 درصد درآمد بیشتری از فروش آیفون XS و XS Max در سال جاری میلادی نسبت به بازه یک ماهه پس از عرضه آیفون 8 و 8 پلاس داشته است. با این حال این میزان برای آیفون 7 و نسخه پلاس آن نزدیک به 15.40 درصد در بازه یک ماهه پس از عرضه در سال 2016 بوده است.

در این میان، قیمت بالای آیفون‌های 2017 و 2018 نسبت به سال‌های پیشین باعث کاهش میزان فروش این محصولات در بازار جهانی شده است. افزایش قیمت این تلفن‌های هوشمند به‌طور کل به استفاده از نمایشگر اولد، تعبیه دوربین ترودپت به منظور ارائه سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره یا همان فیس آیدی و استفاده از نمایشگر بدون حاشیه به منظور افزایش اندازه نمایشگر مربوط بوده است و اپل با افزایش کیفیت دستگاه‌های خود، قیمت آن‌ها را به صورت نسبی افزایش داده است.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

سلام ... ببخشید دوربین ترو دپس صحیحه نه ترودپت ... البته قصد جسارت نداشتم..
با تشکر از سایت محشرتون...
خداقوت....

  Attachments
  1. حمیدرضا برونوس

هر دو کاربرد دارد به هر حال در فارسی TH تلفظ دقیقی ندارد که بیشتر از "ث" استفاده میشود. با این حال به دلیل استفاده کاربران فارسی زبان از «ترودپت» ما از این نوع نوشتار استفاده میکنیم

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...