شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که مشکلات مربوط به اتصال آیفون XS و آیفون XS Max در شبکه LTE را مورد بررسی قرار می‌دهد. 

به تازگی تعداد بسیار کمی از کاربران آیفون XS و آیفون XS Max اعلام کرده‌اند که در اتصال به شبکه ال تی ای و شبکه همراه مشکل دارند و دستگاه آنتن دهی درستی ندارد. البته این مشکل توسط بسیاری از کاربران دو تلفن هوشمند جدید شرکت اپل گزارش نشده است و اپل هنوز در مورد صحت این ادعا شک دارد، با این حال این کمپانی از کاربرانی که با این مشکل مواجه هستند درخواست کرده تا اپلیکیشنی خاص را برای بررسی و ردیابی نحوه اتصال گوشی به شبکه ال تی نصب کرده و اطلاعات آن را به صورت خودکار به اپل ارسال کنند.

اپل اعلام کرده که در صورت تائید صحت این گزارش‌ها در آینده نزدیک باعرضه آپدیت‌های نرم افزاری این مشکل را برطرف می‌کند؛ اما بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که این ادعا توسط شرکت‌های رقیب نظیر سامسونگ و کوالکام مطرح شده است تا چهره آیفون‌های جدید را در ذهن کاربران خراب کنند.

ادعاهای مربوط به مشکل آیفون XS و XS Max در حالی مطرح شده است که هفته گذشته بررسی‌های انجام شده از مؤسسات معتبر نشان از آن داشت که آیفون XS و آیفون XS Max سرعت دانلود بسیار بالایی در شبکه ال تی ای دارند و ادعاهای مطرح شده توسط کوالکام و سامسونگ در مورد وجود مشکل در این تلفن‌های هوشمند صحت ندارد.

علاوه بر این، هفته گذشته نیز دادگاهی در کالیفرنیا اپل را از ادعای اخیر کوالکام مبنی بر کپی کاری مودم‌های این کمپانی توسط اپل و اینتل تبرئه کرده بود. بر همین اساس به نظر می‌رسد که این ادعا تنها برای تبلیغات منفی و رقابت غیرمنصفانه از طرف شرکت‌های رقیب منتشر شده باشد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...