سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

اپل در تولید و توسعه آیفون XS و آیفون XS Max همانند پرچم‌دار سال گذشته خود رابط کاربری این تلفن‌های هوشمند را نسبت به گذشته تغییر داده است.

آیفون XS و آیفون XS Maxبه همراه آیفون XR از روش‌ها ویژه‌ای برای انجام برخی کارها استفاده می‌کنند. برای مثال روند گرفتن اسکرین شات یا خاموش کردن اجباری آن‌ها با مدل‌های قدیمی‌تر آیفون تا حدودی متفاوت است. به همین دلیل کاربران این تلفن‌های هوشمند باید از روش‌های دیگری برای انجام کارهای خود استفاده کنند.

در این میان، ممکن است برخی اوقات شرایطی به وجود آید که کاربران نیاز به خاموش کردن اجباری یا همان فورس کوییت آیفون XS و آیفون XS Max داشته باشند و باید از روش‌هایی متفاوت و دکمه‌های ترکیبی متفاوتی استفاده کنند. در ادامه تصمیم داریم تا روش فورس کوییت آیفون XS و آیفون XS Max و آیفون XR را آموزش دهیم.

گفتنی است که این روش با هر سه مدل 2018 آیفون‌های شرکت اپل سازگار است و کاربران برای فورس کوییت یا خاموش کردن اجباری گوشی خود می‌توانند از این روش که در ادامه توضیح داده می‌شود استفاده کنند. 

خاموش کردن اجباری آیفون XS و آیفون XS Max

 اگر آیفون هنگ کرد یا در شرایطی قرار گرفتید که نیاز به خاموش کردن اجباری آیفون XS و XS Max داشتید، می‌توانید از روش زیر استفاده کنید. روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها نیاز به زدن چند دکمه به صورت ترکیبی دارد که البته ممکن است در تلاش اول موفق نشوید و نیاز به تمرین داشته باشید.

  • 1.دکمه Volume Up را برای چند لحظه نگه دارید و سپس آن را رها کنید
  • 2.دکمه Volume Down را برای چند لحظه نگه دارید و سپس آن را رها کنید
  • 3.دکمه Power را برای چند لحظه نگه دارید تا لوگوی اپل ظاهر شود

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location