سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 اپل در زمان عرضه اپل واچ سری 4 دو واچ فیس جدید را نیز برای کاربران ارائه داد که به صورت اختصاصی متعلق به این ساعت هوشمند هستند.

یکی از این واچ فیس‌های اختصاصی واچ فیس اینفوگراف است که اطلاعات بسیار زیادی را به کاربران اپل واچ سری 4 می‌دهد. این اطلاعات علاوه بر نشان دادن زمان، امکان دسترسی به موارد مختلف نظیر اپلیکیشن‌های پر استفاده را می‌دهد.

در ویدیوی جدیدی که وب سایت macrumors منتشر کرده، واچ فیس اینفوگراف به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است و قابلیت‌های آن نشان داده شده است. همان‌طور که گفته شد، این واچ فیس به صورت اختصاصی برای اپل واچ سری 4 ارائه شده است و کاربران اپل واچ‌های دیگر که از واچ او اس 5 استفاده می‌کنند، امکان دسترسی به آن را نخواهند داشت.

واچ فیس اینفوگراف دو مدل معمولی و ماژولار آماده عرضه شده است که نسخه ماژولار آن امکان انتخاب و باز کردن سریع اپلیکیشن‌ها را به صورت سریع به کاربران ارائه می‌دهد. اپل واچ 4 به دلیل بزرگ‌تر بودن صفحه نمایشگر امکان بهتری برای اجرای این واچ فیس دارد و به همین دلیل اینفوگراف تنها برای کاربران این محصول آماده عرضه شده است.

واچ فیس اینفوگراف به طور کامل قابل شخصی سازی است و کاربران می‌توانند ماژول‌های مختلفی را برای آن انتخاب کنند. این ماژول‌ها از طریق اپلیکیشن‌های پیش فرض و همچنین اپلیکیشن‌های متفرقه نصب شده از اپ استور قابل قرار گرفتن در واچ فیس اینفوگراف هستند. برای مثال کاربران می‌توانند ماژول موسیقی یا ساعت زنگ دار را در این واچ فیس قرار دهند تا با انتخاب آن به صورت سریع‌تر و با صرف زمان کمتر به اپلیکیشن مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

در ویدیویی که ادامه این مطلب آمده، ویژگی‌های این واچ فیس به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location