شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2018 اپل از امکان قرار دادن کارت دانشجویی مجازی در آیفون و اپل واچ رونمایی کرده بود و حالا این قابلیت برای کاربران آماده استفاده شده است.

کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند اطلاعات کارت دانشجویی خود را روی آیفون و اپل واچ مبتنی بر آی او اس 12 و واچ او اس 5 و مشخصاً در بخش کیف پول مجازی ثبت کنند و برای انجام کارهای دانشگاهی خود تنها از ساعت یا تلفن هوشمند خود استفاده کنند.

اما حالا سه دانشگاه معتبر در آمریکا، امکان استفاده از این قابلیت را به کاربران ارائه داده‌اند. دانشگاه Duke، دانشگاه آلاباما و دانشگاه اکلوهوما از این پس امکان ثبت اطلاعات کارت دانشجویی در آیفون و اپل واچ را به کاربران ارائه داده‌اند و دانشجویان این دانشگاه‌ها برای استفاده از خدمات مختلف محیط آموزشی خود نیازی به همراه داشتن کارت دانشجویی ندارند.

استفاده از این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران برای خرید مواد غذایی از بوفه، برداشتن کتاب و مقالات از کتابخانه دانشگاه و استفاده از سرویس‌های دیگر مختلف ارائه شده در دانشگاه دیگر نیازی به همراه داشتن کارت دانشجویی خود نداشته باشند و تنها با ارائه آیفون یا اپل واچ خود به دستگاه‌های تشخیص دهنده الکترونیکی بتوانند از این خدمات استفاده کنند/

استفاده از این قابلیت به صورت کاملاً ایمن و از طریق سیستم احراز هویت بیومتریک تاچ آیدی و فیس آیدی انجام می‌شود. روند استفاده از این قابلیت همانند سرویس پرداخت اپل با عنوان Apple Pay است که از لحاظ امنیت و سرعت بسیار مناسب است. از طرفی دانشگاه‌های دیگر در سراسر آمریکا نیز تصمیم دارند تا از این سیستم برای بهبود سیستم خدمات رسانی خود به دانشجویان استفاده کنند. بر همین اساس، پیش بینی می‌شود تا در آینده نزدیک تمامی دانشگاه‌های آمریکا به سیستم هوشمند مبتنی بر کارت‌های دانشجویی مجازی در تلفن‌ها و ساعت‌های هوشمند مجهز شوند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...