شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که موجودی نمایشگرهای 5K آیمک 2014 و 2015کاهش پیدا کرده است و به همین دلیل قادر به تعمیر دستگاه‌ها در مدت زمان کوتاه نیست.

این مسئله به آن معنا است که اپل استورهای ارائه دهنده خدمات پس از فروش امکان تعمیر و تعویض نمایشگر آیمک‌های 2014 و 2015 با سایز 27 اینچ و کیفیت 5K را ندارند. اپل اعلام کرده که این کاهش موجودی تا دسامبر سال جاری میلادی باقی خواهد بود و اپل ممکن است در این بازه تواند دستگاه‌های یاد شده را تعمیر کند.

البته اپل اعلام کرده که تنها بخش تعمیرات رایگان آیمک‌ها را متوقف کرده است؛ اما تعمیر این محصولات در صورت پرداخت هزینه و خارج از خدمات گارانتی امکان پذیر خواهد بود. در نتیجه این اعلامیه جدید اپل کاربران ایرانی آیمک‌های یاد شده امکان تعمیر دستگاه خود را در اپل استورهای خارج از کشور ندارند.

بسیاری از کاربران ایرانی برای دریافت خدمات تعمیر و تعویض قطعات دستگاه‌های خود را به صورت مسافری به اپل استورهای واقع در کشورهای مختلف و اغلب امارات می‌فرستادند تا دستگاه به صورت ایمن و با استفاده از قطعات اصلی تعمیر شود. اما حالا با وجود این رویداد، ممکن است تعمیر و راه اندازی مجدد دستگاه‌هایی که نیاز به تعویض نمایشگر دارند حداقل 600 دلار برای کاربران هزینه داشته باشد.

در این میان، کاربران می‌توانند تا پایان دسامبر و سال جدید صبر کرده تا موجودی نمایشگرهای 5K 27 اینچ این دسته از آیمک‌ها آماده عرضه به اپل استورها و بخش Genius Bar شود تا کاربران بتوانند از این خدمات از طریق منابع رسمی دسترسی داشته باشند.

اپل اعلام کرده که پس از پایان یافتن ماه دسامبر کاربران می‌توانند خدمات تعمیر و تعویض نمایشگرهای آیمک‌ها را برای بار دیگر دریافت کنند و بازه زمانی عدم وجود قطعات به زمان گارانتی بین‌المللی آن‌ها اضافه می‌شود.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...