شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

دومین بتای آی او اس 12.1 به تازگی در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار گرفته که حالا با بررسی‌های انجام شده، مشخص شده که اپل بیش از 70 ایموجی جدید را به این سیستم عامل اضافه کرده است.

ایموجی‌های جدید تحت یونیکد 11 در آی او اس ارائه شده‌اند که در جریان روز هانی ایموجی‌ها در جولای از طرف توسعه دهندگان یونیکد اضافه شده بودند. در این ایموجی‌ها تصاویر بیشتری از صورت‌ها با حالات مختلف رنگ پوست و رنگ مو اضافه شده‌اند.

علاوه بر این، ایموجی‌های ابرقهرمان زن و مرد به همراه نمادهایی نظیر چشم نظر نیز به مجموعه ایموجی‌ها اضافه شده است. موارد دیگر ارائه شده در این مجموعه شامل حیوانات جدید مثل طوطی، خرچنگ و طاووس، میوه‌ها و خوراکی‌های مثل کاهو، انبه و کاپ کیک می‌شود.  

این ایموجی‌ها از طرف کنسرسیوم یونیکد در جولای معرفی شدند و حالا اپل آن‌ها را در آی او اس 12.1 ارائه داده است. آی او اس 12.1 در حال حاضر در مرحله تست قرار دارد و نسخه‌های بتای آن در اختیار کاربران و توسعه دهندگان عمومی قرار گرفته است، با این حال این نسخه قرار است در آینده نزدیک در اختیار تمامی کاربران به صورت عمومی قرار بگیرد و آن‌ها از این طریق بتوانند به ایموجی‌های جدید دسترسی داشته باشند.

 

 

توسعه دهندگان نیز از همین حالا می‌توانند به این ایموجی‌ها در نسخه بتای ای او اس 12.1 دسترسی داشته باشند و از طریق آن امکان تعبیه ایموجی‌ها در اپلیکیشن‌های خود را تست کنند. گفتنی است که کنسرسیوم یونیکد تصمیم دارد تا در آینده نزدیک تعداد ایموجی‌های بیشتری را به بیشتری را به این مجموعه اضافه کند. در حقیقت هدف از توسعه ایموجی‌ها بهبود امکان برقراری ارتباط و امکان ارسال احساسات از طریق پیام‌های متنی است. به همین دلیل افزایش تعداد ایموجی‌ها به کاربران امکانات بهتری را برای برقراری ارتباط متنی میدهد.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...