شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل از چند ساعت پیش دومین نسخه بتای مک او اس موهاوای 10.14.1 را آماده عرضه به توسعه دهندگان کرده است.

این نسخه تنها یک هفته پس از عرضه اولین بتای مک او اس موهاوای 10.14.1 آماده عرضه به توسعه دهندگان شده است. توسعه دهندگانی که حساب اختصاصی شرکت اپل را خریداری کرده‌اند، می‌توانند از همین حالا این نسخه را به همراه کیت توسعه دهندگان مخصوص دریافت کرده و آن را روی دستگاه خود نصب کنند.

مک او اس موهاوای 10.14.1 به همراه قابلیت تماس تصویری گروهی فیس تایم ارائه شده است و کاربران تا سقف 32 نفر می‌توانند به صورت هم‌زمان با یک دیگر مکالمه تصویری داشته باشند.

علاوه بر تماس گروهی فیس تایم، اپل هیچ تغییرات ویژه‌ای را در مک او اس موهاوای 10.14.1 اعمال نکرده است. در حقیقت تنها تغییرات اعمال شده در دومین بتای مک او اس موهاوای 10.14.1 شامل رفع باگ‌های نرم افزاری و بهبود بازدهی سیستم عامل در دستگاه‌های مختلف مک می‌شود.

این نسخه هنوز به صورت عمومی برای کاربران عادی آماده عرضه نشده است، با این حال کاربرانی که به دانلود و نصب نسخه‌های بتای مک او اس موهاوای علاقه دارند در آینده نزدیک می‌توانند بتاهای بعدی مک او اس موهاوای 10.14.1 را برای دستگاه خود دریافت کرده و خصوصیات آن را تست کنند.

مک او اس موهاوای در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2018 رونمایی شد و از دو هفته پیش به صورت عمومی آماده عرضه شده است. مک او اس 10.14.1 نسخه بعدی این سیستم عامل به حساب میاید که در آن برخی از محدودیت‌ها و مشکلات نرم افزاری برطرف شده است.

مهم‌ترین تغییرات اعمال شده در مک او اس موهاوای شامل امکان فعال سازی حالت تاریک در تمامی بخش‌های رابط گرافیکی و همچنین امکان مدیریت بهتر اپلیکیشن‌ها و فایل‌های رسانه‌ای می‌شود. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...