شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های آی او اس 12 که اپل به طور مفصل در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2018 به آن پرداخت، میان برهای سیری است.

کاربران با استفاده از میانبرهای سیری می‌توانند دستورهای ویژه‌ای را برای این دستیار دیجیتالی تعریف کنند تا بر حسب شرایط و موقعیت مختلف سیری بتواند کارهای مورد نظر کاربران را انجام دهد. تمام کاربرانی که آی او اس 12 را روی آیفون یا آیپد خود نصب کرده‌اند می‌توانند از این قابلیت جدید استفاده کنند. در این میان 5 میانبر پرکاربرد برای سیری وجود دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • 1.راهنمای محاسبات

یکی از ساده‌ترین میانبرهای سیری که در عین حال بسیار کاربرد نیز هست، امکان انجام محاسبات به صورت سریع است. وقتی این قابلیت فعال باشد، به راحتی می‌توان محاسبات مختلف را از طریق دستورهای صوتی به دست آورد.

  • 2.ساخت تصاویر گیف

سیری می‌تواند تصاویر مختلف را گیف تبدیل کند. این تصاویر می‌تواند از طریق دوربین برداشت شود و یا از تصاویر لایو در گالری باشند که به گیف تبدیل می‌شوند.

  • 3.پخش موزیک ویدیو

کاربرانی که از طریق خرید گیفت کارت اپل موزیک از این سرویس پخش موسیقی استفاده می‌کنند، می‌توانند به سیری دستور پخش موزیک ویدیوی آهنگ در حال پخش را بدهند.

  • 4.چه اتفاقی در توییتر میافتد؟

کاربران همچنین می‌توانند با فعال سازی میانبر توییتر سیری از این دستیار دیجیتالی در مورد اتفاقات در حال رخ داد در توییتر بپرسند. سیری می‌تواند هشتک‌ها و توییت‌های پر بازدید را برای شما بخواند. البته برای استفاده از این قابلیت باید دسترسی آن را به توییتر بدهید.

  • 5.Dark Sky Weather

با نصب بودن اپلیکیشن Dark Sky سیری می‌تواند وضعیت آب و هوا را به صورت لحظه‌ای پیش بینی کند و تنها کافی است کاربران از سیری در مورد آب و هوا سؤال بپرسند و سیری به صورت سریع اطلاعات آب و هوا را به کاربران میدهد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...