شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 نتایج نظر سنجی جدید حاکی از آن است که بیشتر خریداران آیفون XS Max در حقیقت کاربران نسخه‌های قبلی آیفون‌ها هستند. بر همین اساس، تعداد کمتری از کاربران تلفن‌های هوشمند اندرویدی تمایل به خرید آیفون XS Max دارند.

این مسئله به صورت عکس نیز حاکم است. در حقیقت بسیاری از کاربران آیفون‌های قدیمی که تصمیم به آپگرید گوشی هوشمند خود گرفته‌اند، اقدام به خرید آیفون XS Max می‌کنند و تمایلی به خرید نسخه‌های دیگر گوشی‌های 2018 اپل ندارند.

این نظر سنجی توسط موسسه تحلیلی PED 3.0 انجام شده است که طی آن از بیش از 700 کاربر آیفون در مورد تمایل به خرید مدل‌های 2018 گوشی‌های اپل سؤال پرسیده شده است. در این نظر سنجی مشخص شده است که نزدیک به 39 درصد از کاربران آیفون‌های پیشین تمایل به خرید آیفون XS و XS Max دارند که به طور تخمینی، 35 درصد از آن‌ها تفاوتی برای خرید آیفون XS یا XS Max قائل نیستند و به صورت 50-50 به خرید یکی از این دو تلفن هوشمند تمایل دارند.

در ادامه این نظر سنجی مشخص شده است که بسیاری از کاربران آیفون‌های قدیمی، ب دلایلی مشخص تمایل به خرید آیفون‌های پرچم‌دار امسال ندارند. بر همین اساس، 61 درصد از کاربران آیفون که در این نظر سنجی شرکت کرده‌اند، تمایل به خرید آیفون XR آیفون 8 یا آیفون 7 و نسخه‌های پلاس آن را دارند.

این مسئله نشان می‌دهد که افزایش قیمت قابل توجه آیفون‌های مبتنی بر نمایشگر اولد باعث شده تا بسیاری از کاربران بازار تلفن‌های هوشمند، تمایلی به خرید پرچم‌داران 2017 و 2018 آیفون‌ها نداشته باشند.

این مسئله می‌تواند یک دلیل مهم برای اقدام اپل برای عرضه آیفون XR به حساب آید. در حقیقت اپل با تولید این محصول توانسته توجه بسیاری از کاربرانی که تمایل به آپگرید تلفن هوشمند خود دارند را جلب کند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...