سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 توسعه دهندگان اینستاگرام به تازگی نسخه جدید و بهینه شده اپلیکیشن این شبکه اجتماعی را برای آیفون XS Max و آیفون XR آماده عرضه از طریق اپ استور کرده‌اند.

به طور کل آیفون XS Max و آیفون XR به عنوان دو تلفن هوشمند جدید شرکت اپل از اندازه نمایشگر و نسبت ابعادی ویژه‌ای برخوردار هستند که باعث می‌شود تا نمایش برخی از اپلیکیشن‌ها و فایل‌های تصویری در آن‌ها تا حدودی متفاوت باشد. تا پیش از این، آیفون X با نسبت ابعادی متفاوت تولید و عرضه شده بود که اینستاگرام در نسخه 65 اپلیکیشن خود را با آن سازگار کرده بود.

اما حالا دو تلفن هوشمند جدید شرکت اپل، یعنی آیفون XS Max و آیفون XR با نسبت ابعادی و اندازه‌ای متفاوت آماده عرضه شده‌اند. این دو تلفن هوشمند به ترتیب دارای اندازه نمایشگر 6.5 و 6.1 اینچ آماده عرضه شده‌اند و اینستاگرام برای بهبود تجربه کاربری در آن‌ها اپلیکیشن خود را بهبود بخشیده است.

بر همین اساس، کاربرانی که از همین حالا اقدام به خرید و استفاده از آیفون XS Max و آیفون XR می‌کنند با دانلود و نصب اینستاگرام دیگر با چالش‌های مربوط به ابعاد غیرمعمول نمایشگر این دو تلفن هوشمند مواجه نیستند. گفتنی است که این تغییرات باعث می‌شود تا کیفیت تصاویر و رابط کاربری اینستاگرام بدون هیچ گونه مشکل با آیفون‌های جدید کار کند.

به طور کل پس از عرضه گوشی‌های جدید شرکت اپل با نسبت‌های ابعادی متفاوت، بسیاری از توسعه دهندگان باید اقدام به سازگار کردن و بهینه سازی اپلیکیشن‌های خود در اپ استور برای این تلفن‌های هوشمند کنند. در این میان، اینستاگرام یکی از اولین اپلیکیشن‌هایی است که در طول دو سال گذشته آپدیت جدید خود را با سرعت بیشتری نسبت به اپلیکیشن‌های دیگر ارائه داده است.

اگر از آیفون XS Max یا آیفون XR استفاده می‌کنید، می‌توانید از همین حالا با مراجعه به اپ استور اقدام به دانلود و نصب نسخه جدید اپلیکیشن اینستاگرام کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location