سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 Greg Joswiak نایب رئیس بخش توسعه آی او اس، آیپد و آیفون در شرکت اپل به تازگی طی یکی از مصاحبه خود در مورد قابلیت اسکرین تایم ارائه شده در آی او اس 12 سخن به میان آورده است.

جزویکاطلاعاتی مهم از نتیجه استفاده از اسکرین تایم توسط کاربران ارائه داده است. وی اعلام کرده که هدف کمپانی اپل برای توسعه و عرضه این قابلیت ارائه امکانی برای کسب اطلاعات مهم در مورد روش استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف است. وی بر این باور است که دریافت این اطلاعات و آمارها لزوماً باعث خوشحالی کاربران آیفون‌ها و آیپدها نمی‌شود؛ بلکه دریافت و آنالیز این اطلاعات باعث می‌شود تا کاربران به صورت سالم‌تر بتوانند از دستگاه‌های همراه خود استفاده کنند.

اگر از مردم بپرسید که چه مقدار زمان را برای استفاده از دستگاه خود صرف می‌کنید، آن‌ها تنها می‌توانند به صورت تخمینی این زمان را حدس بزنند. زمانی که شما از آن‌ها در مورد زمان صرف شده برای استفاده از یک اپلیکیشن یا یک دسته بندی از اپلیکیشن‌ها سؤال بپرسید، ممکن است حتی پاسخ‌های اشتباهی را دریافت کنید. آنچه ما در اپل انجام داده‌ایم، ارائه اطلاعاتی واقعی و درست از نحوه استفاده از دستگاه‌ها، اپلیکیشن‌ها و دسته بندی خاصی از اپلیکیشن‌ها است. ما تلاش کرده‌ایم تا با توسعه این ابزار، موارد یاد شده را قابل اندازه گیری کنیم.

گِرِگ جزویک

قابلیت اسکرین تایم که در آی او اس 12 آماده عرضه شده است، به کاربران اجازه می‌دهد تا مجموع زمان استفاده از هر اپلیکیشن را به طور دقیق بررسی کنند. این قابلیت همچنین به کاربران امکان مدیریت نحوه به نمایش درآمدن نوتیفیکیشن‌ها را می‌دهد. به طور کل اپل تصمیم دارد تا با ارائه این قابلیت از افزایش میزان اعتیاد کاربران، بخصوص جوانان و نوجوانان به تلفن‌های هوشمند جلوگیری کند.

 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location