سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

هفته گذشته گزارش‌هایی مبنی بر جدا شدن مؤسسان اینستاگرام از شرکت فیس بوک منتشر شده و حالا این کمپانی مدیر جایگزین شبکه اجتماعی یاد شده را انتخاب کرده است.

بر همین اساس Adam Mosseri که تا پیش از این به عنوان مدیر بخش فیدهای خبری فیس بوک کار می‌کرد، حالا به عنوان مدیر اینستاگرام مشغول به کار شده است. هفته پیش دو مؤسس اینستاگرام یعنی Kevin Systrom و Mike Kreiger از طریق وبلاگ رسمی خود اعلام کرده بودند که تصمیم به جدا شدن از فیس بوک را دارند و این دو نفر قرار است به‌منظور توسعه یک استارت‌آپ جدید مدیریت اینستاگرام را رها کنند.

در زمان تصاحب اینستاگرام توسط فیس بوک، کمپانی فیس بوک اعلام کرده بود که مؤسسان اینستاگرام همچنان به فعالیت خود به عنوان مدیر این شبکه‌های اجتماعی باقی خواهند ماند، با این حال، برخی از سیاست‌های اینستاگرام بر پایه فیس بوک تغییر کرد تا میزان درآمد زایی آن افزایش پیدا کند.

در این میان و مشخصاً پس از جدا شدن Kevin Systrom و Mike Kreiger شرکت فیس بوک Adam Mosseri را برای مدیریت اینستاگرام انتخاب کرده است. وی تا پیش از این به عنوان مدیر بخش فیدهای خبری فیس بوک و همچنین نایب رئیس بخش مدیریت محصولات نرم افزاری اینستاگرام فعالیت می‌کرد.

تحولات ایجاد شده در اینستاگرام باعث شده تا بسیاری از کاربران و تحلیلگران نگرانی خود را نسبت به آینده این شبکه اجتماعی ابراز کنند. به طور کل سیاست‌های فیس بوک اغلب مبتنی بر دریافت اطلاعات بیشتر از کاربران به‌منظور هوشمند سازی تبلیغات به نمایش درآمده است. در زمان سکان داری مدیران پیشین، اینستاگرام با وجود تصاحب توسط فیس بوک در مقابل بسیاری از این سیاست‌ها مقاومت می‌کرد که حالا ممکن است با تغییر مدیریت این شبکه اجتماعی پذیرش این سیاست‌ها و افزایش احتمال نقض حریم خصوصی کاربران افزایش پیدا کند.

گفتنی است که تا پیش از این نیز مؤسس پیام رسان واتس اپ از سیاست‌های ناقض حریم خصوصی که در فیس بوک مورد استفاده است، انتقاد کرده بود و مدتی پس از تصاحب واتس اپ توسط فیس بوک این کمپانی را ترک کرده بود و از کاربران خواسته بود تا به‌منظور حفظ حریم خصوصی خود حساب واتس اپ و فیس بوک را ببندند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location