شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

2 روز از ماه اکتبر 2018 گذشته است و حالا بسیاری از کاربران و طرفداران شرکت اپل منتظر به حقیقت پیوستن شایعات مربوط به عرضه محصولاتی جدید نظیر آیپد پرو 3 در کنار آیفون XR هستند.

اپل در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر از آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR در کنار اپل واچ سری 4 رونمایی کرد. این در حالی است که بسیاری از محصولاتی که کاربران و تحلیلگران انتظار آن را داشتند معرفی نشدند. این محصولات شامل آیپد پرو 3 و نسخه‌های جدید کامپیوترهای مک نظیر مک بوک ایر 2018 و مک مینی 2018 می‌شدند.

مینگ چی کو نیز به عنوان یکی از تحلیلگران مهم شرکت اپل در پیش بینی‌های خود اعلام کرده بود که اپل تا پایان سال 2018 میلادی از این سری از محصولات در کنار آیفون‌های جدید رونمایی می‌کند که البته در رویداد سپتامبر این محصولات آماده معرفی و عرضه نشدند.

البته برگزاری یک رویداد تنها یک ماه پس از کنفرانس سپتامبر 2018 توسط اپل دور از ذهن و بعید به نظر می‌رسد. این مسئله به آن معنا است که اپل در جریان اکتبر 2018 به احتمال زیاد رویداد جدیدی را برگزار نخواهد کرد؛ با این حال اپل امسال با آماده سازی عرضه مک بوک پرو 2018 بدون رونمایی از آن در جریان رویدادهای خود، همه را شگفت زده کرد.

از همین رو می‌توان پیش بینی کرد که بسیاری از محصولات 2018 شرکت اپل بدون معرفی در رویدادی مشخص آماده عرضه در وب سایت فروشگاه آنلاین شرکت اپل و اپل استورهای سراسر جهان خواهند شد.

بر همین اساس، بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل هم‌زمان با شروع فرایند عرضه آیفون XR محصولات جدیدی نظیر آیپد پرو 3 با سایز 11 اینچ و 12.9 اینچ در کنار مک بوک ایر 2018 و مک مینی 2018 را بدون معرفی و رونمایی در جریان رویدادی اختصاصی آماده عرضه به بازار می‌کند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...