سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

بر اساس گزارش‌های متعددی که به تازگی پخش شده، اپل واچ سری 4 در حال تصاحب و ورود به بازار ساعت‌های مچی لوکس و گران قیمت است. بر همین اساس تحلیلگران بر این باور هستند که اپل واچ سری 4 به‌زودی می‌تواند صنعت جواهرات را متحول کند.

موسسه MarketWatch در بررسی‌های اخیر خود اعلام کرده که اپل واچ سری 4 به یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین محصولات تکنولوژی تبدیل شده است که به تازگی سهم قابل توجهی در بازار محصولات لوکس پیدا کرده است. بر اساس ادعای وب سایت رسمی این موسسه اپل واچ سری 4 تا روزهای آخر فصل تعطیلات پایانی سال 2018 می‌تواند صنعت محصولات لوکس نظیر ساعت‌های مچی گران قیمت و جواهرات را تصاحب کند.

این موسسه بر این باور است که پشتیبانی طولانی مدت شرکت اپل از اپل واچ باعث شده تا این ساعت هوشمند نه تنها به عنوان یک محصول هوشمند و الکترونیکی مدرن، بلکه به عنوان یک محصول لوکس نیز شناخته شود. سری لوکس این محصولات تا فصل تعطیلات پایانی 2018 باعث کاهش فروش جواهرات و محصولات لوکس خواهد شد و خریداران امسال به جای خرید جواهرات و ساعت‌های مچی لوکس به عنوان هدیه کریسمس، تصمیم می‌گیرند تا اپل واچ سری 4 را به عنوان جایگزینی مناسب و لوکس انتخاب کنند.

اپل واچ سری4 همانند سری‌های قبلی دارای مدل‌ها و قیمت‌های مختلفی است که ارزان قیمت‌ترین آن با بند اسپرت تولید و عرضه می‌شود. نسخه‌های ادیشن و گران قیمت این محصول به همراه بندهای چرمی هرمس به عنوان دستگاه‌هایی لوکس و گران قیمت شناخته می‌شوند که در حال حاضر وارد محصولات شیک و لوکس نیز شده‌اند.

موسسه یاد شده در پایان بررسی‌های خود پیش بینی کرده که اپل امسال بیش از 10 میلیون دلار تنها در فصل تعطیلات کریسمس از فروش اپل واچ سری 4 درآمد کسب می‌کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location