سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی اقدام به عرضه نسخه جدید لاجیک پرو ایکس به صورت عمومی کرده است. لاجیک پرو ایکس نرم افزار حرفه‌ای و اختصاصی شرکت اپل در زمینه ویرایش و میکس فایل‌های موسیقی و صوتی است.

در این نسخه ابزارهای جدیدی به هر یک از بخش‌های لاجیک پرو ایکس اضافه شده است. بخش Smart tempo که تا پیش از این تنها در هنگام ضبط صدا کار می‌کرد، حالا می‌تواند تمپوی فایل‌های MIDI ورودی را به صورت هم‌زمان و چندگانه تغییر دهد. اسمارت تمپو در حقیقت برای اعمال تغییرات کوچک در لاجیک پرو ایکس ارائه شده بود، اما حالا این ابزار می‌تواند تغییرات بسیار زیادی را در فایل‌های صوتی ایجاد کند.

علاوه بر این، نسخه جدید لاجیک پرو ایکس می‌تواند لایبری یا همان کتابخانه صداها را در حافظه ذخیره سازی اکسترنال قرار دهد و دیگر کاربران محدودیتی در استفاده از حافظه داخلی دستگاه‌ها نخواهند داشت. در این نسخه همچنین کاربران امکان قرار دادن تصاویر را در بخشی از پروژه را دارند. این تصاویر می‌توانند به عنوان یک یادداشت در هر کدام از بخش‌های پروژه قرار بگیرند.

در این به روز رسانی، ابزار MainStage نیز دستخوش تغییرات مهمی شده است. بازدهی این ابزار در نسخه جدید لاجیک پرو ایکس بهبود یافته است و از این پس 800 لوپ جدید به همراه سازها و سبک‌های جدید به آن اضافه شده است. علاوه بر یادداشت‌های تصویری که در بالا توضیح داده شد، لاجیک پرو ایکس جدید امکان ثبت یادداشت‌های متنی را نیز دارد و کاربران در بخش MainStage می‌توانند یادداشت‌های متنی خود را نیز برای هر بخش از پروژه خود در نظر بگیرند تا با دیگر هیچ یک از نکات مهم را فراموش نکنند.

نسخه جدید لاجیک پرو ایکس از همین حالا آماده عرضه به کاربران عادی است و کسانی که لایسنس قانونی این دستگاه را به صورت قانونی خریداری کرده باشند می‌توانند به این نرم افزار دسترسی داشته و از طریق آن فایل‌های صوتی مختلف را ویرایش کنند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location