سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اخیراً موج انتقادها از اسپاتیفای به دلیل مبازره با استفاده غیرقانونی از اکانت خانواده یا همان اکانت فمیلی افزایش پیدا کرده است.

اکانت خانواده به 6 کاربر اجازه می‌دهد تا با پرداخت هزینه‌ای کمتر به صورت مشترک از حساب پریمیوم اسپاتیفای استفاده کنند. اسپاتیفای همانند اپل موزیک این سرویس را برای اعضای یک خانواده در نظر گرفته است، با این حال، بسیاری از کاربرانی که عضو یک خانواده نیستند، از این سرویس برای دسترسی به حساب پریمیوم اسپاتیفای استفاده می‌کنند.

بر اساس ادعای اخیر وب سایت Quartz اسپاتیفای به منظور مقابله با این اقدام کاربران، یک ایمیل را به تمامی کاربران عضو حساب‌های خانوادگی ارسال کرده است و طی آن از آن‌ها خواسته تا از طریق جی پی اس تلفن همراه، موقعیت مکانی خود و دیگر اعضای اکانت خانواده را تائید کند.

این اقدام اسپاتیفای تنها چند ساعت پس از ارسال ایمیل‌های یاد شده موجی عجیب از انتقادها را به همراه داشت. بسیاری از کاربران بر این ادعا هستند که ارائه اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی کاربران به اسپاتیفای در حقیقت یک نمونه بارز از نقض حریم خصوصی به حساب میاید. کما اینکه اسپاتیفای کاربران را مجبور به انجام چنین کاری کرده است. در حقیقت اسپاتیفای در پایان ایمیل ارسالی به کاربران گفته که در صورت عدم همکاری اطلاعات مربوط به اکانت خانواده آن‌ها حذف می‌شود و دیگر امکان دسترسی به حساب پریمیوم را نحوه‌اند داشت.

از طرف دیگر، برخی از منتقدین این اقدام اسپاتیفای اعلام کرده‌اند که این اقدام سرویس اسپاتیفای از لحاظ عملی نیز نادرست است. بسیاری از افراد یک خانواده ممکن است به دلایل مختلف به صورت موقت یا دائم از دیگر اعضای یک خانواده دور باشند یا از طرف دیگر تعدادی از افرادی که عضو یک خانواده نیستند و از لحاظ موقعیت مکانی در نزدیکی یک دیگر زندگی می‌کنند، به صورت غیرقانونی از این حساب کاربری استفاده کنند.

اسپاتیفای هنوز به این انتقادها پاسخی نداده است و هنوز معلوم نیست که این کمپانی تصمیم به چه تغییراتی در سرویس اکانت خانوادگی خود را دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location