سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 نزدیک به سه هفته از کنفرانس دوازدهم سپتامبر شرکت اپل می‌گذرد و حالا یکی از تحلیلگران فوربس با بررسی یکی از ویدیوهای تبلیغاتی این کنفرانس، ادعا کرده که اپل اطلاعاتی از ایرپاد 2 را به صورت نامحسوس در آن نهفته است.

اولین ویدیویی که در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر اپل پخش شد، با آهنگ متن مأموریت غیرممکن آغاز شد که طی آن یک دختر جوان در اپل پارک به دنبال راهی برای تحویل یک کیف به تیم کوک است. در بخشی از این ویدیو شخصیت اول بدون اینکه به ایرپادها ضربه بزند عبارت Hey Siri را می‌گوید و از دستیار دیجیتالی اختصاصی اپل در مورد مسیریابی سؤال می‌پرسد. او پس از دریافت پاسخ سیری به یک باره وارد آب می‌شود و پس از دویدن در آب و عبور از کارگرانی که در حال کار در محیطی پر از گرد و غبار هستند، وارد ساختمان اپل پارک می‌شود تا پس از طی کردن چالش‌های مختلف به تیم کوک برسد و بسته را به او تحویل دهد.

 تا پیش از این شایعات بسیاری در مورد قابلیت‌ها و خصوصیات ایرپاد 2 منتشر شده بود. در این شایعات ادعا شده بود که ایرپاد 2 در برابر نفوذ آب مقاوم خواهد بود و کاربران از طریق آن می‌توانند بدون ضربه زدن به گوشی‌ها به دستیار صوتی سیری دسترسی داشته باشند. بر همین اساس کاربران در هر لحظه با گفتن عبارت Hey Siri می‌توانند به این دستیار دیجیتالی دسترسی داشته باشند.

در این ویدیو اپل دو نکته مهم یاد شده را به صورت نامحسوس نشان داده است. در حقیقت شخصیت اول این ویدیو زمان فراخوانی سیری به هیچ وجه به گوشی‌ها ضربه نمی‌زند و تنها با گفتن عبارت Hey Siri به آن دسترسی پیدا می‌کند. علاوه بر این، قطعاً شخصیت اول این ویدیو یک آیفون را در جیب خود جا داده است که با وارد شدن در آب به آن آسیبی وارد نمی‌شود. این مسئله دقیقاً حاکی از آن است که آیفون‌های جدید به لطف استاندارد IP68 در برابر نفوذ آب و مایعات مقاوم هستند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location