سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

معرفی یکی از قابلیت‌های آزاردهنده آی او اس 12 از دیدگاه کاربران

آی او اس 12 به تازگی از طرف اپل و به صورت عمومی آماده عرضه شده است و حالا تعداد زیادی از کاربران از این نسخه از سیستم عامل همراه شرکت اپل در دستگاه‌های خود استفاده می‌کنند. در این میان، تعدادی از کاربران از وجود یک قابلیت آزاردهنده در آی او اس 12 ابزار نارضایتی کرده‌اند.

بر اساس مقاله جدید «گوردون کلی» که در مجله فوربس منتشر شده است، قابلیت پشتیبان گرفتن از پیام‌های آی مسیج در آی او اس 12 در ذخیره سازی ابری آیکلاود بسیاری از کاربران را شاکی کرده است و باعث اختلال در کارکرد آن‌ها در دستگاه‌های متعدد شده است.

به طور پیش فرض، امکان پشتیبان گیری از پیام‌های آی مسیج در آی او اس 12 فعال است و کاربران در صورت عدم تمایل می‌توانند آن را خاموش کنند. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا برای مثال پیام‌های دریافتی از آیفون را در آیپد و مک بوک خود مشاهده کنند.

اما داستان این قابلیت جدید به اینجا ختم نمی‌شود؛ اپل در توسعه امکان پشتیبان گیری از پیام‌های آی مسیج به کاربرانی که به طور هم‌زمان از دو آیفون با دو شماره تلفن متفاوت استفاده می‌کنند فکر نکرده است. اگر دو آیفون فعال با شماره متفاوت به صورت هم‌زمان داشته باشید و با استفاده از آی او اس 12 قابلیت یاد شده را فعال کنید، تمامی پیام‌های دریافتی و ارسالی در هر دو گوشی با یک دیگر ادغام می‌شوند.

این مسئله در نهایت باعث می‌شود تا پیام‌های دریافتی در بسیاری از اوقات به تفکیک نوع استفاده از آن‌ها قابل تفکیک نباشد. راه برطرف سازی این مشکل، غیرفعال کردن قابلیت پشتیبان گیری پیام‌ها در آیکلاود است. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از دو اپل آیدی متفاوت روی هر دو گوشی خود استفاده کنند که البته این کار ممکن است باعث ایجاد دردسرهای آتی برای بسیاری کاربران شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location