شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

روز گذشته گزارش‌های مربوط به مشکل شارژ آیفون XS سر و صدای زیادی در میان وب سایت‌ها و تالارهای گفتمان کاربران محصولات اپل ایجاد کرد و حالا بررسی‌های اخیر نشان داده است که این مشکل قابل حل است.

مشکل شارژ آیفون XS در زمانی ظاهر می‌شد که کاربران در زمان خاموش بودن نمایشگر دستگاه، آن را به شارژر متصل می‌کردند که البته فرایند شارژ در این موقعیت شروع نمی‌شد. کاربران برای شارژ دستگاه خود حتماً باید یک بار نمایشگر را روشن کرده و سپس فرایند شارژ شروع می‌شود.

تحلیلگران در همان زمان اعلام کردند که این مشکل به احتمال زیاد ریشه نرم افزاری دارد و این مسئله به محدود سازی درگاه لایتنینگ و امکان دستگاه‌ها از طریق یو اس بی مربوط است. اپل در آی او اس 11.4 به بعد یک قابلیت امنیتی برای محدود سازی درگاه لایتنینگ را اعمال کرد که از طریق آن دستگاه‌های جانبی یک ساعت پس از خاموش بودن مداوم دستگاه امکان اتصال از طریق درگاه یو اس بی و لایتنینگ را به آیفون، آیپد و آیپاد تاچ را نداشتند.

تا پیش از این بسیاری از ابزارهای هک آیفون از طریق اتصال به درگاه لایتنینگ این تلفن‌های هوشمند می‌توانستند رمز عبور آن‌ها را پیدا کنند. این مسئله به طور مشخص به یک نفوذ پذیری آی او اس مربوط می‌شد که طی آن دستگاه‌هایی نظیر کیبوردهای خارجی که به آیفون یا آیپد متصل می‌شدند، محدودیتی در وارد کردن رمز اشتباه نداشتند و دستگاه‌هایی نظیر «جعبه هک آیفون» می‌توانستند با وارد کردن رمزهای متعدد، به اطلاعات دستگاه نفوذ کنند.

در این میان، بررسی‌های اخیر نشان داده است که محدود سازی درگاه لایتنینگ در آیفون‌ها امکان خاموش کردن را دارد و کاربران پس از انجام این کار می‌توانند بدون محدودیت آیفون خود را شارژ کنند. محدود سازی درگاه لایتنینگ به صورت پیش فرض در آی

خاموش کردن محدودیت اتصال دستگاه‌ها از طریق درگاه لایتنینگ

1.به تنظیمات اصلی آی او اس یا همان Settings بروید
2.وارد زیر شاخه Touch Id & Passcode شوید
3.تیک مربوط به USB Accessories را خاموش کنید

پس از انجام مراحل فوق دستگاه می‌تواند بدون محدودیت زمانی برای خاموش بودن نمایشگر، از طریق درگاه لایتنینگ شارژ شود.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...