سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

اخیراً دزدی از اپل استورها بیش از گذشته شایع شده است و حالا گزارش‌ها خاکی از آن است که مجموع قیمت آیفون XS دزدیده شده در طول 12 ساعت فقط از یک اپل استور به 100 هزار دلار رسیده است.

این عدد حاکی از آن است که اگر قیمت آیفون XS دزدیده شده به صورت واحد را 999 دلار در نظر بگیریم، مجموعاً در طول 12 ساعت نزدیک به 100 واحد از این تلفن هوشمند دزدیده شده است. البته باید به یاد داشت که تعداد زیادی از آیفون XS دزدیده شده در این اپل استور بیش از 999 دلار ارزش داشته‌اند.

اپل استور پالو آلتو در روزهای پایانی هفته گذشته با تعدادی از سرقت‌های زنجیره‌ای مواجه شده است. اولین سرقت انجام شده در ساعت 7 بعد از ظهر روز شنبه رخ داده است که طی آن هشت نفر وارد اپل استور شده‌اند و تعدادی آیفون XS و XS Max به ارزش 57 هزار دلار را از روی میز دمو برداشته و از فروشگاه خارج شدند. در این سرقت تعدادی از محصولات دیگر نیز دزدیده شده است.

سرقت دوم در ساعت 5.50 بامداد روز یک سنبه رخ داد و طی آن سارقین در شیشه‌ای مقابل اپل استور را تخریب کردند و با وارد شدن به اپل استور اقدام به سرقت تعداد زیادی از آیفون XS و XS Max کردند. در این سرقت نزدیک به 50 هزار دلار به اپل استور واقع در پالو آلتو کالیفرنیا ضرر وارد شد.

پلیس هنوز هیچ ادعایی در مورد هویت سارقین نکرده است و هنوز ویدیوهای مربوط به این حوادث که از طریق دوربین‌های مدار بسته گرفته شده به بیرون درز نکرده است.

البته باید ذکر کرد که اپل تمهیدات نرم افزاری برای مقابله با این سرقت‌ها در نظر گرفته است که طی آن در صورت قطع شدن اتصال آیفون‌های دمو از وای فای اپل استور، دستگاه به طور کامل بلااستفاده می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location