شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 مبارزه‌های قانونی اپل و کوالکام همچنان ادامه دارد و حالا مدیران کوالکام اعلام کرده‌اند که اپل برای تولید آیفون‌های آینده به این کمپانی نیاز خواهد داشت.

روز گذشته، خبرهای مربوط به رأی دادگاه کالیفرنیا مبنی بر بی‌اساس بودن شکایت اخیر کوالکام منتشر شده است و حالا Steve Mollenkopf به عنوان مدیر عامل اجرایی کوالکام اعلام کرده که به شروع دوباره همکاری این کمپانی با اپل امیدوار است. وی در مصاحبه با بلومبرگ اعلام کرده است که اپل نمی‌تواند به این قطع همکاری ادامه دهد و مدیران این کمپانی در آینده نزدیک دوباره اپل را به یکی از مهم‌ترین مشتریان شرکت کوالکام تبدیل خواهند کرد.

مدیر عامل اجرایی کوالکام اعلام کرده که همواره به رهبری برخی از کمپانی‌ها در دنیای تکنولوژی اعتقاد داشته است و اپل یکی از همین شرکت‌های رهبری کننده دنیای فناوری است. وی بر این باور است که امروزه بهترین فرصت برای همکاری کوالکام و اپل ایجاد شده است و هر دو شرکت باید درزمینهٔ تولید و عرضه آیفون‌های مبتنی بر تراشه‌های مودم کوالکام همکاری کنند.

استیو مالنکوف در کنار پذیرفتن رهبری اپل درزمینهٔ تولید تلفن‌های هوشمند، اعلام کرده که کوالکام نیز رهبری دنیای تولید تراشه‌های دستگاه‌های همراه را بر عهده دارد. به همین دلیل انتخاب اینتل از طرف اپل برای تأمین و تولید تراشه‌های ال تی ای توسط اپل، اشتباهی بزرگ به حساب میاید و اپل باید همکاری خود با کوالکام را از سر بگیرد.

ادعاهای اخیر مدیر عامل کوالکام در حالی منتشر شده است که این کمپانی یکی از رقیب‌های اصلی اپل درزمینهٔ تولید تراشه‌های پردازنده مرکزی تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها به حساب میاید. کوالکام پردازنده بسیاری از گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی را تولید می‌کند که حالا پذیرفته است که اپل رهبری دنیای تلفن‌های هوشمند را در اختیار دارد.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...