سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شایعات مربوط به عرضه آیفون SE جدید با معرفی و عرضه آیفون‌های 2018 شامل آیفون XR و آیفون XS تکذیب شدند و حالا به نظر می‌رسد که اپل تا پایان سال جاری میلادی از این تلفن هوشمند رونمایی نمی‌کند.

تا پیش از این بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که اپل در کنار سه مدل تلفن هوشمند جدید خود، از آیفون SE جدید با سایز 4.7 اینچ نیز رونمایی می‌کند. بر اسSEن شایعات، اپل تصمیم داشت تا پایان سال 2018 میلادی از یک تلفن هوشمند با نمایشگر 4.7 اینچ و با طراحی بدون حاشیه رونمایی کند.

در حقیقت این تلفن هوشمند قرار بود با همان ابعاد آیفون SE 2016 تولید شود که طراحی بدون حاشیه باعث افزایش اندازه نمایشگر در آن شده بود. تصاویر رندر منتشر شده همچنین حاکی از آن بود که آیفون SE جدید قرار است بدون دکمه هوم و همچنین با سیستم احراز هویت فیس آیدی تولید و عرضه شود.

علاوه بر این اطلاعات، فایل‌های ویدیویی مربوط به این تلفن هوشمند و تصاویری متعلق به خط تولید این تلفن هوشمند نیز فاش شده بود. در این میان، ایوان بلس، یکی از افشاگران محصولات دیجیتالی و الکترونیکی نیز تصویری از پروژه توسعه این تلفن هوشمند با عنوان IPhone SE 2018 را منتشر کرده بود.

اما حالا با معرفی و عرضه آیفون جدید بعدی به نظر می‌رسد که اپل تا پایان امسال اقدام به معرفی و عرضه نسخه جدیدی از تلفن‌های هوشمند خود کند. عرضه آیفون‌های جدید قرار است از نوامبر شروع شود و قطعاً بین بازه دسامبر 2018 تا ژانویه 2019 اپل تصمیم دارد تا روی فروش این سه تلفن هوشمند جدید تمرکز کند.

با این حال تصاویر و شنیده‌های منتشر شده حاکی از آن است که پروژه توسعه آیفون SE جدید در شرکت اپل کلید خورده است و به احتمال زیاد این تلفن هوشمند قرار است در سال آینده به بازار عرضه شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location