سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 توسعه دهندگان سرویس پخش موسیقی پاندورا به تازگی اعلام کرده‌اند که نسخه جدید اپلیکیشن این سرویس در آی او اس 12 قرار است از دستیار دیجیتالی سیری پشتیبانی کند.

بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط وب سایت AllThingsHow نسخه جدید اپلیکیشن سرویس پخش موسیقی پاندورا در آی او اس 12 امکان دسترسی به دستیار دیجیتالی سیری را دارد و کاربران می‌توانند از طریق دستورهای صوتی به موسیقی‌ها، آلبوم‌ها، پلی لیست‌ها و همچنین آهنگ‌های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند. پاندروا در توضیحات این نسخه اعلام کرده که سیری با توجه به آهنگ‌های در حال پخش، سلیقه کاربر را تشخیص می‌دهد و از طریق آن می‌تواند موسیقی‌های بهتری را به کاربران پیشنهاد دهد.

تا پیش از این، اسپاتیفای در توسعه نسخه عرضه شده اپلیکیشن خود در اوایل سال جاری، امکان دسترسی به دستیار دیجیتالی اختصاصی خود را به کاربران ارائه داده بود و قبل از آن نیز کاربران امکان دسترسی به موسیقی‌های پیشنهادی بر اساس درک سلیقه مبتنی بر هوش مصنوعی این سرویس پخش موسیقی را داشتند.

در حقیقت اقدام جدید توسعه دهندگان پاندورا در توسعه نسخه جدید این اپلیکیشن برای آی او اس 12 به طور کامل مشابه با نسخه‌های پیشین اسپاتیفای است؛ البته با این تفاوت که کاربران با استفاده از دستیار دیجیتالی سیری و هوش مصنوعی مبتنی بر آن امکان درک سلیقه و دسترسی به موسیقی‌های مختلف پیشنهادی را خواهند داشت.

با توجه به این نسخه جدید، می‌توان به این نتیجه رسید که اپلیکیشن پخش موسیقی پاندورا اولین سرویس موسیقی است که پس از اپل موزیک امکان دسترسی به دستیار دیجیتالی سیری را دارد.

علاوه بر پشتیبانی از سیری، پاندورا می‌تواند از این پس با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی خود در اپل واچ نیز کنترل شود و کاربران برای گوش کردن به موسیقی‌ها از طریق این سرویس پخش لزوماً نیازی به دسترسی به تلفن هوشمند آیفون نخواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location