سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیمی برای ارائه امکان پشتیبانی از آیفون XS دو سیم کارت در نسخه نهایی آی او اس 12 را ندارد و این نسخه قرار است تنها در حالت تک سیم کارت به کاربران خدمات ارائه دهد.

در سند پشتیبانی آیفون‌های جدید، اپل تمامی اطلاعات مربوط به پشتیبانی از آیفون XS دو سیم کارت را ارائه داده است. این اطلاعات شامل روش راه اندازی، استفاده از آیفون XS دو سیم کارت و همچنین ثبت eSIM در اپراتورهای تلفن همراه قابل پشتیبانی می‌شود.

اپل اعلام کرده که قابلیت آیفون XS دو سیم کارت در زمان عرضه این تلفن هوشمند در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت؛ بلکه این قابلیت قرار است در آینده‌ای نزدیک و پس از شروع فرایند همکاری اپل با اپراتورهای تلفن همراه برای کاربران آماده ارائه شود. البته اپل اعلام کرده که بسترهای نرم افزاری مناسب برای این قابلیت قرار است در نسخه‌های آتیِ آی او اس 12 آماده عرضه به کاربران شود.

بر همین اساس، پشتیبانی آیفون XS دو از سیم کارت قرار است در نسخه‌های آی او اس 12.1 یا 12.2 و مشخصاً تا قبل از شروع سال 2019 میلادی آماده عرضه به کاربران شود.

اپل همچنین اعلام کرده که آیفون XS دو سیم کارت برای دسترسی به سیم کارت دوم، حتماً باید آنلاک باشد و در غیر این صورت کاربران تنها امکان استفاده از یک سیم کارت ازeSIM همان اپراتور لاک شده را خواهند داشت. اپل همچنین اعلام کرده که تنها یکی سیم کارت‌ها در هر لحظه می‌تواند به شبکه CDMA متصل شود. برای مثال، اگر یکی از سیم کارت‌ها Verizon باشد، سیم کارت دوم نمی‌تواند از اپراتور اسپرینت باشد؛ مگر اینکه اپراتور Verizon این امکان را به کاربران داده باشد.

گفتنی است که در کشورهای دیگر غیر از آمریکا نیز کاربران برای استفاده از این قابلیت باید حتماً سیم کارت اول را به صورت فیزیکی و با سایز نانو در دستگاه قرار دهند و سیم کارت دوم را به صورت دیجیتالی مورد استفاده قرار دهند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

3 کامنت

اگه esimباشه یه سیمکارت کارمیکنه ولی مدلهایی هم داره که دوسیم فیزیکی هستش وهردو سیم ایران کارمیکنه

  Attachments
  1. وحید صفایی

سلام
آیفون xs با یه سیمکارت ، در ایران کار میکنه؟

  Attachments
  1. Shahin Bahri

اگر رجیستر شده باشد، مشکلی ندارد

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location