سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

سه گوشی جدید اپل هنوز برای عرضه در بازار جهانی آماده نشده‌اند و فعلاً بخشی از محموله مربوط به پیش فروش‌ها در حال ارسال است. در این میان، یک وب سایت به صورت سه بعدی، امکان مقایسه آیفون XS و آیفون XR با گوشی‌های دیگر را به کاربران ارائه داده است.

شرکت اپل در وب سایت رسمی خودش تنها چند عکس تبلیغاتی از آیفون‌های جدید منتشر کرده است و کاربران امکان بررسی دقیق تمامی زوایای این محصولات را نخواهند داشت. در حقیقت اگر کاربران به وب سایت اپل و تصاویر آن اکتفا کنند، ممکن است برای مشاهده گوشی‌ها به صورت مجازی با مشکلات بسیاری مواجه شوند و از بسیاری از زوایا نتوانند آیفون‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

وب سایت hotspot3d به تازگی صفحه مربوط به مقایسه گوشی‌های خود را به روز کرده است و طی آن هر سه مدل 2018 گوشی‌های اپل را اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با مراجعه به صفحه مقایسه آیفون XS و آیفون XR با گوشی‌های دیگر، این سه تلفن هوشمند را به صورت سه بعدی مشاهده کنند و از تمامی زوایا آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

این وب سایت امکان قرار دادن دو تلفن هوشمند را کنار هم دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت هم‌زمان دو گوشی را از لحاظ ظاهری و به صورت سه بعدی با یک دیگر مقایسه کنند. کاربران همچنین می‌توانند تمامی مدل‌های قدیمی آیفون و پرچم‌داران اندرویدی را برای مقایسه آیفون XS و آیفون XR در کنار یک دیگر قرار دهند.

مهم‌ترین حسن این تصاویر، امکان بررسی آن‌ها به صورت سه بعدی است. کاربران می‌توانند به صورت هم‌زمان هر دو گوشی را از هر زاویه دلخواهی که می‌خواند مورد بررسی قرار دهند. مقایسه آیفون XS و آیفون XR از طریق وب سایت هات اسپات 3دی بسیار آسان بوده و با دستگاه‌های تاچ و دسکتاپ سازگار است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location