سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اپل در زمان معرفی گوشی‌های مدل 2018 خود اعلام کرد که فروش آیفون XR برخلاف دو مدل دستگاه دیگر با تأخیر همراه خواهد بود و این تلفن هوشمند قرار است یک ماه دیگر آماده عرضه به بازار شود.

بسیاری از کاربران به دلایل مختلف شامل تنوع رنگ و قیمت ارزان‌تر تصمیم به خرید آیفون XR به جای نسخه‌های پرچم‌دار می‌گیرند که البته با توجه به شرایط، باید تا یک ماه دیگر برای خرید آن صبر کنند. تأخیر در فروش آیفون XR به طور کل به مسئله مهم مربوط می‌شود. دلیل اول مربوط به استراتژی فروش اپل و دلیل دوم به مسائل مربوط به تولید و عرضه این محصول می‌شود. 

استراتژی اپل در تأخیر فروش آیفون XR

سال گذشته، اپل در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر 2017 از سه مدل تلفن هوشمند، شامل آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون ایکس رونمایی کرد. پس از این رویداد عرضه آیفون 8 و 8 پلاس زودتر از آیفون ایکس شروع شد و به دلیل اینکه بسیاری از خریداران منتظر خرید آیفون ایکس بودند، تمایل برای خرید آیفون 8 و 8 پلاس کاهش پیدا کرد. این مسئله در نهایت باعث شد تا صف اپل استورها برای اولین بار درده سال گذشته، برای خرید آیفون جدید کاملاً خالی بماند و در پی آن سهام اپل تا حدودی کاهش پیدا کند.

اما حالا اپل تصمیمی برای تکرار اشتباه سال گذشته خود ندارد. این کمپانی قصد دارد تا امسال محصولات پرچم‌دار خود را پیش از محصول ارزان قیمت آماده عرضه کند. بر همین اساس، فروش آیفون XR با کمی تأخیر و پس از فروش آیفون XS شروع خواهد شد. 

مشکلات مربوط به تولید و عرضه آیفون XR

 

اپل در تولید آیفون ایکس آر از نمایشگر ال سی دی به همراه نمایشگر بدون حاشیه که در بالای آن ناچ قرار گرفته، استفاده کرده است. تعبیه طراحی بدون حاشیه به همراه ناچ در نمایشگرهای اولد فرایند آسان‌تری نسبت به پنل‌های اولد است. به همین دلیل فرایند تولید آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس با تأخیرهای مشابه با آیفون XR مواجه نشده است. بر همین اساس، اپل مجبور است تا یک ماه دیگر برای فروش آیفون XR خریداران را منتظر باقی بگذارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location