سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 جانی آیو به عنوان مدیر ارشد طراحی اپل به تازگی با واشنگتن پست مصاحبه‌ای را انجام داده و طی آن در مورد قابلیت‌های خاص اپل واچ سری 4 سخن گفته است.

عمده سخنان آیو روی قابلیت‌های سلامتی تعبیه شده در اپل واچ سری 4 متمرکز بوده است و او تلاش کرده تا اپل واچ سری 4 را به عنوان یک ساعت هوشمند با قابلیت‌های سلامتی به کاربران نشان دهد. او بر این اعتقاد است که سرنخ‌هایی از نحوه ارتباط انسان‌های آینده با کامپیوترها در اپل واچ سری 4 نهفته است. 

من روی اپل واچ تعصب زیادی دارم چرا که این محصول با متریال و قابلیت‌هایی ساخته شده تا کیفیت زندگی انسان‌ها را تغییر دهد و امکانات زندگی‌شان را افزایش دهد.نمایشگر اپل واچ به اندازه‌ای که نیاز روزمره برای جست و جو و انجام کارهای مختلف را برطرف کند، بزرگ نیست؛ با این حال شما با استفاده از آن احساس می‌کنید که در هر دقیقه می‌تواند هر آنچه می‌خواهید را از طریق شبکه‌های اجتماعی و موارد دیگر به دست بیاورید. اپل واچ یک دستگاه پاسخگو برای دریافت و پردازش دستورهای لمسی کاربران است. 

جانی آیو مدیر بخش طراحی صنعتی اپل

ادعای جانی آیو در حالی منتشر می‌شود که اپل در تولید اپل واچ سری 4 اندازه نمایشگر را تا 4 میلی متر بزرگ‌تر کرده است؛ با این حال جانی آیو با تواضع کامل در مورد کوچک بودن نمایشگر این ساعت هوشمند صحبت کرده است.

شرکت اپل در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر از اپل واچ سری 4 در کنار آیفون XS آیفون XS Max و آیفون XR رونمایی کرده است. مهم‌ترین قابلیتی که اپل در تولید ساعت هوشمند جدید خود ارائه داده است، امکان ثبت اطلاعات مربوط به ضربان قلب خواهد بود. گفتنی است که تمامی این محصولات قرار است نهایتاً تا نوامبر سال جاری میلادی آماده عرضه به بازار جهانی شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location