سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 آیفون XR به تازگی معرفی شده است و حالا بررسی‌های زیادی در مورد این محصول انجام شده است. یکی از مشخصه‌های این تلفن هوشمند، عدم تجهیز با تاچ سه بعدی یا همان 3D Touch است.

اپل به منظور کاهش قیمت آیفون XR برای مصرف کننده نهایی، تاچ سه بعدی یا 3D Touch را از آن حذف کرد. این در حالی است که دو تلفن هوشمند دیگر امسال یعنی آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس دارای تاچ سه بعدی هستند و به همراه این قابلیت به بازار عرضه می‌شوند.

در حقیقت آیفون XR از سال 2016 به امروز و پس از آیفون اس ای اولین گوشی هوشمندی است که اپل بدون این قابلیت آن را تولید و عرضه کرده است. اپل در کنار حذف تاچ سه بعدی، رابط‌ها و اشاره‌های جدیدی را به عنوان جایگزین برای کاربران آیفون XR در نظر گرفته است تا با استفاده از آن کار با آی او اس 12 بدون هیچ محدودیتی امکان پذیر باشد.

در این میان، اقدام اخیر اپل در زمینه حذف تاچ سه بعدی از آیفون XR حاکی از آن است که اپل دستگاه‌های همراه خود و مشخصاً آیفون‌ها و سیستم عامل آن‌ها را وابسته به 3D Touch تولید نکرده است. در عین حال این کمپانی نشان داده که تاچ سه بعدی علاوه بر کاربردی بودن، ضرورتی برای کار با آیفون XR ندارد.

همین مسئله می‌تواند مهر تأییدی بر شایعات مربوط به اقدام اپل برای حذف تاچ سه بعدی از تمامی مدل‌های آیفون 2019 باشد. البته باید ذکر کرد که شایعات مربوط به حذف تاچ سه بعدی آیفون‌های 2019 از همین حالا سر و صدای زیادی به پا کرده است و موجی از اعتراضات کاربران را در پی داشته است. بر همین اساس، اپل احتمالاً تاچ سه بعدی را از این پس در نسخه‌های پرچم‌دار خود آماده عرضه می‌کند و نسخه‌های معمولی گوشی‌های اپل مجهز به این قابلیت نخواهند بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location