سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اپل به تازگی از آیفون XS دو سیم کارت رونمایی کرده است و حالا بحث بر سر امکان استفاده از این محصولات در کشورهای مختلف بالا گرفته است.

آیفون XS و آیفون XS Max دارای قابلیت استفاده از دو سیم کارت به صورت هم‌زمان است؛ البته با این شرط که یکی از سیم کارت‌ها به صورت eSIM مورد استفاده قرار گیرد. eSIM تا پیش از این و مشخصاً در اپل واچ سری 3 برای اولین بار در محصولات شرکت اپل مورد استفاده قرار گرفته بود که دارای مزیت‌های بسیار زیادی است. کاربران با استفاده از این سیستم دیگر نیازی به سیم کارت‌های فیزیکی ندارند و تنها کافی است اطلاعات مربوط به IMEI دستگاه خود را در اپراتور ارائه دهنده خدمات همراه ثبت کنند.

با این حال، یکی از مهم‌ترین معایبی که در استفاده از eSIM وجود دارد محدود بودن پشتیبانی از آن در تنها 10 کشور است. کاربران تنها در کشورهای اتریش، کانادا، کرواسی، جمهوری چک، آلمان، لهستان، هند، اسپانیا، انگلستان و آمریکا می‌توانند از این سیستم ارتباطی استفاده کنند.

جالب اینجا است که حتی بسیاری از اپراتورهای تلفن همراه در آمریکا نیز از این سیستم ارتباطی پشتیبانی نمی‌کنند و کاربران محدود به خرید اشتراک اپراتورهای بزرگ و خاص، مانند T-Mobile، Verizon و AT&T خواهند بود. بر همین اساس، آیفون XS و آیفون XS Max در بسیاری از کشورها امکان استفاده از حالت دو سیم کارت را نخواهند داشت. 

آیفون XS دو سیم کارت و بازار هدف شرکت اپل

اقدام اپل در زمینه تولید آیفون XS دو سیم کارت در حقیقت می‌تواند حاکی از آن باشد که این کمپانی به طور کل تمایلی به ارائه آیفون دو سیم کارت ندارد و به جای آن محدودیتی ویژه را برای استفاده از این قابلیت در نظر گرفته است. این در حالی است که کاربران در بسیاری از کشورها تمایل به استفاده از دستگاه‌های دو سیم کارت دارند. در ادامه درصد گوشی‌های دو سیم کارت فعال در بازار برخی از کشورها را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

  • 1.هند 89 درصد
  • 2.فیلیپین 92 درصد
  • 3.چین 90 درصد
  • 4.اندونزی 77 درصد
  • 5.انگلستان 29 درصد
  • 6.آمریکا 4 درصد

بر اساس اعداد فوق می‌توان ادعا کرد که اپل در تولید آیفون XS دو سیم کارت تنها برخی از کشورهای خاص را به عنوان بازار هدف انتخاب کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location