سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 آیفون XR به تازگی از طرف شرکت اپل معرفی شده است و حالا بسیاری از کاربران میخواهند بدانند این این تلفن هوشمند چه زمانی آماده عرضه به بازار خواهد شد.

تا پیش از این در مورد قیمت آیفون ایکس آر صحبت شده است و حالا تصمیم داریم تا به زمان عرضه این تلفن هوشمند بپردازیم. اگر کنفرانس اپل که سه شنبه شب برگزار شده بود را دنبال کرده باشید، حتما زمان عرضه این محصول را خواهید دانست.

اپل در کنفرانس اخیر خود اعلام کرده که آیفون XR بر خلاف دو آیفون دیگر، تا پیش از ماه اکتبر آماده عرضه به بازار نمیشود. پیش فروش آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس از روز گذشته شروع شده است؛ با این حال آیفون XR قرار است در اواسط اکتبر آماده پیش فروش شود. علاوه بر این، این تلفن هوشمند جدید قرار است، در یک روز جمعه در اوایل ماه نوامبر به بازار عرضه شود.

بر همین اساس، پیش فروش آیفون XR در اواسط مهر ماه سال جاری شروع شده و یک ماه دیگر و مشخصا در اواسط آبان ماه آماده عرضه به بازار جهانی میشود. این تلفن هوشمند رد نهایت بین 1 تا 3 هفته پس از عرضه در آبان ماه آماده عرضه در بازار ایران خواهد بود.

خریدارانی که تصمیم به تهیه این تلفن هوشمند دارند، میتوانند از اوایل آذر سال جاری اقدام به خرید آن کنند. گفتنی است که تاخیر در زمان عرضه آیفون XR در مقایسه با دو آیفون دیگر به صورت مشخص به تامین قطعه ال سی دی آن مربوط میشود. تولید نمایشگر های ال سی دی بدون حاشیه به همراه بریدگی بالای نمایشگر آن که برای دوربین تردپت در نظر گرفته شده است، بسیار زمان بر است و به همین دلیل اپل نمیتواند این محصول را همزمان با دو آیفون 5.8 و 6.5 اینچی آماده عرضه به بازار کند.

لازم به ذکر است که در هفته های اول فروش آیفون XR در ایران ممکن است به دلیل هیجانات بازار قیمت این محصول تاحدودی با قیمت واقعی آن تفاوت داشته باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

تا هفته آینده معلوم خواهد شد

  Attachments
  1. علیرضا فرجی

سلام و خسته نباشید قیمت این محصول چنده در ایران؟؟؟؟

  Attachments
  1. Poorya
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location